Bu Hafta 7 Film Gösterime Girdi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Haberci

Haberci

Üye
    Konu Sahibi
Bu Hafta 7 Film Gösterime Girdi
Haftanın tek yerli yapımı ‘Oyun’, ‘Kadersizlik’ , ‘Ben ve Sen ve Diğerleri’, ‘Otel’ (Hostel), ‘Fırtınalı Hayatlar’ (The Weather Man), ‘Kutsal Bakire’ ve 3 Oscar kazanıp yeniden gösterime giren film ‘Çarpışma’ (Crash).
<div align="center"></div>

CRASH

İSTANBUL - Yönetmen Pelin Esmer&#8217;in, İtalya ve İspanya&#8217;da katıldığı festivallerden ödülle dönen filmi OYUN, Nobel ödüllü ünlü edebiyatçı İmre Kertesz&#8217;in romanından sinemaya uyarlanmış olan KADERSİZLİK, Cannes ve Sundance festivallerinden ödüllü bir ilk film BEN VE SEN VE DİĞERLERİ, Eli Roth&#8217;un yönettiği ve Slovakların &#8216;Geceyarısı Ekpresi&#8217; olacağı ileri sürülen korku filmi OTEL, başrolünü Nicolas Cage&#8217;in üstlendiği bir Gore Vebrinski filmi FIRTINALI HAYATLAR, Fransız Sineması&#8217;ndan bir psikolojik dram KUTSAL BAKİRE, 78. Oscar Ödülleri&#8217;nde En İyi Film, En İyi Özgün Senaryo ve En İyi Kurgu dallarında Oscar kazandığı için tekrar gösterime sokulan ÇARPIŞMA (CRASH).

slayer

Üye
tekrar gösterime girmişken crash&#39;ı kaçırmayın.. Hostel&#39;i zaten kaçırırsanız bitmişiniz demektir...
tıklayın admın çaldığı ıslığı dinleyin.. Gerçekten korkutucu...
Natalya ve Svetlana için bile gidilir filme..

s.a.d.o_0.0.0.8

Üye
bu bildirimin için çok saolllllllll.......

G_Unit

G_Unit

Üye
saolasın hocam biLgiLer için

Caine

Caine

Üye
cidden içlerinden en çok oyun&#39;u merak ediyorum. ona film demek yanlış olur. bildiğim kadarıyla mersin&#39;in bir ilçesinde çevrilmiş ve orda kasabada yaşayan bayanlar bir oyuna merak sarıyolarrr, onları anlatan bir nevi belgesel ama ciddende merak ettim bilgiler için tşkler abim. bu arada kutsal bakirede izlenilecek bir film ve ürkütücü

gülşen

Üye
bılgılendırdıgın için tesekkurler

klemenson_63

Üye
hosteli ben de izledim ama inan ki hostel 1 gibi zevk vermiyor.tavsiyenle crash'i da izleyecem,tesekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...