Bu Böceği Elinize Alabilir Misiniz?

Konu, 'Garip ve İlginç Olaylar' kısmında kum kзđiśi tarafından paylaşıldı. Okunma: 4486 | Cevaplanma: 50

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Bu Böceği Elinize Alabilir Misiniz?

o ne ıyyyyyy resmini görünce bile midem bulandı bi de görsem:blink: :gun1: delik deşik etmek lazım onu :D

Yazan: Enes
  2. üçünüzede katılıyorum

3. Bende sana katılırsam hepinize katılmış olurum :good:

4. karıncadan başka böcek almam elime:aman2:

5. Tutulur mu ki bu Elde..

6. Bu hayvan oğlu hayvan nerede büyümüş böyle :) eve alsak acıkınca bizi yer yeminle.

7. yok kardeşim kalsın elim bende kalsın

8. 40 ayakla kurbaga kırması gibi :

9. Alırım ben onu elime. Zararsız bir şeye benziyor.

10. of bu bözeği çok feci buhlaması olur.Serdar kılıç abi görmesin dayanamaz yer.

11. Durup Dururken Mi Çok İlginç... :angry:

Bu Böceği Elinize Alabilir Misiniz? konusuna benzer içerikler

1. bu eller miydi? ( 4 Haziran 2012 | Şiir - Güzel Söz ve Yazılar )

BU ELLER MİYDİ? Bu eller miydi masallar arasından Rüyalara uzattığım bu eller miydi. Arzu dolu, yaşamak dolu, Bu eller miydi resimleri tutarken uyuyan. Bilyaların aydınlık dünyacıkları Bu eller miydi hayatı o dünyaların. Altın bir oyun...
  2. Bu sisteme uygun oyun tavsiyelerinizi alabilir miyim? ( 21 Mart 2013 | PC Donanım Teknik Yardım )

Arkadaşlar merhaba. Asus marka dizüstü bilgisayarımda oynayabileceğim oyunlar arıyorum. Bu sistemde yeni oyunları oynayamayacağımı biliyorum fakat siz bunda çalışacağını düşündüğünüz oyunları yazın lütfen... Özellikler: 4gb ram 1.7 ghz...
  3. Tavsiye Merhaba, Cta-e07-11z Bu Tablet Için Önerilerinizi Alabilir Miyim :) ( 24 Kasım 2013 | Android Genel )

Evet başlıkta ki tablet bayağı ilgimi çekti açıkçası, fiyat ve çok kaliteli marka olmasa da piyasadaki sıradan çin tabletlerinden iyidir diye düşünüyorum. Benim düşüncem bir yana merak ettiklerimi size sormak istiyorum. 1-Cihazda bütün oyunları...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
29 Temmuz 2015 Çarşamba - 0:47:49