Bu ayakkabıyı koşu icin kullanabilirmiyim

Sponsorlu Bağlantılar

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Bu ayakkabıyı koşu icin kullanabilirmiyim
Hocam simdi ben bu ayakkabi aldim kafamda cikip evden yarim saat yuruyup kosup donmekti ben alirken kosu ayakkabisi diye saatilar ama fitness ayakkabisi reyonu :D :D

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Olsun kardeşim koşu ayakkabısı olarak kullanırsın tek farkı yay yok galiba bunda. O da fazla önemli olmaz galiba

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Olsun kardeşim koşu ayakkabısı olarak kullanırsın tek farkı yay yok galiba bunda. O da fazla önemli olmaz galiba
Yaydan kastin nedir hocam ben esofmanin altina falan giymek icin almistim gunluk sporlarim ayakkabilarom falan ayri zaten kotun altina giymiycem doye cok incelemedim fileli almak istemedim cabuk yirtiliyo diye ondan bunu aldim sonra ogrendim fitness oldgunu fileliler kosu sanirimYukarı

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Yaylıdan kastım alt tarafında topuk kısmında ayağını yerden kaldırman için bir yaylı sistem olur. Böylece daha az güç harcarsın falan filan işte :Dmesela bu ayakkabının topuğundaki gibi yaylarla daha rahat olur

• Beğen
Tepkiler: avast
avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Yaylıdan kastım alt tarafında topuk kısmında ayağını yerden kaldırman için bir yaylı sistem olur. Böylece daha az güç harcarsın falan filan işte :D
Ha aman okadarina gerek yok :D yarisa katilmiyorum zaten haftada 5 defa 30 dk 1 saat arasi kosu yuruyus iste gunluk sporlarla yurumek can sikiyo bi yerden sonra eve gelince topuklarim agriyo ondan aldim

• Beğen
Tepkiler: @@DiAbLo@@
@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Hayırlı olsun o zaman kardeşim

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Gerek yok kardeşim ben kramponlarımla memnunum :D Sağolasın

• Beğen
avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Gerek yok kardeşim ben kramponlarımla memnunum :D Sağolasın
O farkli bu farkli dostum :D ben gunluk kullanim icin adidas dragon futbol icin icin fg taban li disli adidas f5 kullaniyorum buda kosu icin :D hepsinin yeri farkli :D

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Halı saha kramponu hepsi için gidiyor vallaha :D

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Halı saha kramponu hepsi için gidiyor vallaha :D
Halisaha kramponu nasil oluyo krampon ayri halisaha ayri :D biz suni cimde fg taban kullaniyoruz disli kramponlada kosulmuyo saha disinda paten yapiyo gibi oluyor zaten :D

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Yahu dostum ben sana halı saya kramponu dediğimde halı saha ayakkabısı olarak anlamadın mı :D Yorma lürfen :D :D

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
:bira:

• Beğen
kemsaf

kemsaf

Üye
Yaylıdan kastım alt tarafında topuk kısmında ayağını yerden kaldırman için bir yaylı sistem olur. Böylece daha az güç harcarsın falan filan işte :Dmesela bu ayakkabının topuğundaki gibi yaylarla daha rahat olur
Fiyati duşsede alsak :(

• Beğen
avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Outlete bak air taban 80-90 liraya var forum ankarada

• Beğen

Üst Alt