Bozuk SD kartınızdan resim ve klipleri kurtarma.

Konu, 'Cep Telefonları Genel' kısmında kadikoy tarafından paylaşıldı. Okunma: 6075 | Cevaplanma: 1

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Bozuk SD kartınızdan resim ve klipleri kurtarma.

SD kartıma virus girdi ,dosyaların adları ve boyutları değisti.
    anlamsız yazılar vs.
    eyvah bütün resimler ve klipler gitti derken,
    son bir umutla ----recuva ---programını çalıştırdım.
    3 saat içersinde 8gb micro sd kartın içersindekileri buldu ve gösterdi,http://www.maxicep.com/teknoloji-ha...ri-geri-dondurmek-artik-cok-kolay-202269.html
    hemde orjınal isimleri ile.100 de 95e yakın resim ve klip kurtuldu.

Yazan: kadikoy
  2. teşekkürler. çok yararlı bi program. tabi çalışıyorsa. deneyemedim henüz.

Bozuk SD kartınızdan resim ve klipleri kurtarma. konusuna benzer içerikler

1. bozuk telefondan mesaj kurtarma ( 24 Ağustos 2010 | Cep Telefonları Genel )

kardeşlerim; nokia 6720 cep telefonu kullanıyordum ancak telefon bozuldu. tamire verdigimde 'anakart hasarlı. biz bu telefonu tamir ederiz ancak gene bozulur' oldu. sorun şu ki kız arkadasım başta olmak üzere cokl degerli 2 senelik kayıtlı...
  2. Android Usb Storage ve Sd Kart Sorunu ( 29 Mayıs 2012 | Android Genel )

Merhaba arkadaşlar. onyo nanopad+ 7" bir tabletim var. usb kablosunu taktığımda tabletimde önceden bir ekran geliyordu ve butona basın diyordu. ben basıyordum ve rahatça pc ile veri alışverişi yapabiliyordum. ancak son günlerde kabloyu...
  3. usb ve sd kart hatası(Çözüm aranıyor) ( 17 Ekim 2012 | Android Genel )

Slm arkadaşlar s2 telefonum var.Daha önceku sürümü 2.3.6 ydı.Versiyonunu bi telefoncudan 4.0.3 versiyonuna yükselttirdim.Fakat önceki versiyonda uygulamalar sd karta taşiniyordu.Şimdi ise hem karta tasinamiyor hemde googleplay den indirdigim...
  4. sd kart ve dahili bellegi yer degistirme? ( 3 Aralık 2012 | Android Hack ve Modifikasyon Genel & Destek )

Arkadaslar telefonum i8160 , yuksek boyutlu oyunlari(asphalt7 nova3) indiremiyorum telefonum rootlu oldugu halde. Bu yuzden sd kartla telefon bellegini yer degistirmek istiyorum ama nasil?
  5. tablet hızlandırma ve sd kart sorunu ( 8 Temmuz 2013 | Android Tabletler )

İyi günler arkadaşlar birşeyi merak ediyorum tabletime zarar vermeyecek ve garanti dışina çıkarmayacak bir gereksiz dosyaları silen program varmı tune up gibi. Bir de ben sd karta hiçbirşey taşıyamıyorm. Ole bir secenek yok bunu rootsuz...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
29 Ağustos 2015 Cumartesi - 6:03:38