bomba 2730 dan ücretsiz facebook

Konu, 'Turkcell Destek / Sorun / Şikayet' kısmında assım tarafından paylaşıldı. Okunma: 15183 | Cevaplanma: 37

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. türkcell in verdiği 0.facebook adresinden operadan girilmediği için bende önce herkes gibi giremiyordum ancak yeni farkettim giriliyomuş. nasıl mı işte böyle (önce müzik çaları başatıyoruz sonra seçenek diyoruz ve indirilenler seçeneğini tıklıyoruz ve ordan da adres gir deyip 0.facebook.com adresinden facebook a ücretsiz erişebiliyouz bu kadar basit)

ÖNEMLİ(ADRES GİR SEÇENEĞİNİ TIKLAYINCA ŞÖYLE BİRŞEY GELİYOR
    rstp://.......... ARDESİ BURAYA YAZMADAN ÖNCE
    Sıfır | Facebook yapıyoruz ve giriyoruz ) eğer her seferinde böyle uğraşmamak istiyorsak facebooka girdikten sonra seçenek diyip adresi web servislerine ekleyebiliriz böylece WEB MENÜSÜNDEKİ WEB SEÇENEKLERİNDEN KOLAYCA FACE E ERİŞEBİLİRİZ)

--------------- Ekleme ---------------

pardon yanlış olmuş düzelttim

ÖNEMLİ(ADRES GİR SEÇENEĞİNİ TIKLAYINCA ŞÖYLE BİRŞEY GELİYOR
    rstp://.......... ARDESİ BURAYA YAZMADAN ÖNCE
    http://........... yapıyoruz ve giriyoruz ) eğer her seferinde böyle uğraşmamak istiyorsak facebooka girdikten sonra seçenek diyip adresi web servislerine ekleyebiliriz böylece WEB MENÜSÜNDEKİ WEB SEÇENEKLERİNDEN KOLAYCA FACE E ERİŞEBİLİRİZ
    vrcalt, bjklevo, kubce ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  2. Öyle girince mouse çıkmıyo Niye ?? :D
  3. çooooooooook teşekkür Ederim saoL :naughty:
  4. Cevap alamadım :D :D :D
  5. çünkü o mouse işareti operayla ilgili bişiy bu şekilde girince operadan değil telefonun kendi tarayıcısından giriyosun o yüzden çıkmıyo
  6. bende öylede girmiyo acaba video koyarmısınız bakıpta yapabileceğimiz
  7. allah senden razı olsun kardeşim bir numarasın
  8. bağlantı ayrlarını kontrol et diyor
  9. yha kardeşim allah senden razı olsun
  10. Baglantı ayarlarını yapılandırmadıgın icin o hatayı veriyordur. Mesaj olarak WAP yazıp 2222'ye gönder ardından bilgi sms i gelecek telefonunuza birazdan wap yapılandırma ayarlarınız gelecektir 1234 girerek yapılandırın tarzından ve yine ardından yapılandırma ayarların gelecek cıkan ekrana 1234 yazıp kaydet diyeceksin bu ayardan sonra sorunsuz bi şekilde girebilirsin
  11. çok ssaol 2730 da neden girilmiyor diyordm artk ücretsz Giricem
  12. ya walla allah senden razı olsun yoksa teli satıp basqa alıcaktım yaw
  13. kardeş wap yaz 2222 ye gonder dedın ama gonderdım yınede hatali mesaj yazdınız diyo sole deılmı 2222'ye WAP dıye gndermıcezmı aceleeee:megafon:
  14. Kardeşm Teşekkür Ederim.
  15. eyvallah kardeş ellerine sağlık 2700 var oldu
  16. bu ayarlarla opera ile bağlanmayın benim bir günde tam 26 tl mi yedi opera telefonunuzun kendi tarayıcısı ile bağlanaın
  17. [sıze=4]kardeş yanıt yok diyorr anlamadım yauu[/sıze]
  18. Teşekkürler. Gayet güzel girebiliyorum artık : )
  19. 2730 OYUNLARI VARSA VERİRMİSİNİZ ZAMET OLMAZSA:oke:
  20. ya ben her girdigimde tl gidiyor nasıl telefonun tarayıcısından gircem ?
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.