bobba 3 boyutlu online arkadaşlık oyunu

Konu, 'Symbian S60v3 Diğer İnternet Uygulamaları' kısmında hull_ram tarafından paylaşıldı. Okunma: 16549 | Cevaplanma: 39

1. arkadaşlar uzun zamandır üyesi ve hayranı olduğum maxicep'teki ilk paylaşımım. çok faydalı olacağına inandığım bobba söylentiye göre nokia'nın geliştirdiği uluslararası 3 boyutlu bir sohbet zemini. ingilizcesini geliştirmek isteyenler için çok özel bir fırsat ayrıca çok güzel arkadaşlıklar da edinebiliyorsunuz. türkiye'de pek tanınmayan bir uygulama. facebookta kurmuş olduğumuz "bobba republic" isimli grubumuza da davetlisiniz.
    saygılar selamlar

< Resmi açmak için tıklayın >

Bobba

bobba 3 boyutlu online arkadaşlık oyunu - Ekli Dosyalar - İndir, Yükle, Download:

mrpro, kowboy2006, polo291 ve 13 kişi daha bunu beğendi.
  2. sağol dostum hemen deniyorum
  3. sağol kardeş eline sağlık deniyelim bi
  4. Sağolasın
  5. Arkadaslar bu konuyu ekledikten sonra bobba daki turk nufusu artti. Artik daha fazla turk le karsilasiyorum.
    Bize katilin
    hadi bobba yi fethedelim!

--------------- Ekleme ---------------

Arkadaslar bu konuyu ekledikten sonra bobba daki turk nufusu artti. Artik daha fazla turk le karsilasiyorum. Cok da eglenceli sohbetler oluyor.
    Bize katilin
    hadi bobba yi fethedelim!
  6. eline emegine saglik
  7. sen o sitede admin filanmısın amma reklamını yaptın.
    Ben arkadaşımı görerek gözlerinin içine bakarak kurarım.:konus:
    Saol ben feth etmiyim kalsın.
    Paylaşım için saol
  8. zaten zorla fethe çıkarmıyoruz kanka. sizin yararınıza olacak bir uygulamayı ekledim isteyen indirir, kurar, eğlencenin dibine vurur.
    seçimlerine saygılıyım
    vesselam
  9. bu ne ya iki satt kayıt mayıt ne ayaktır bu program nerden buluyosıunuz bunları yaaaaaaaaaaa
  10. güze program saolasın
  11. arkadaşlar samsung e250 ye yükledim bobbayı amaçalışmıo yardımcı olurmusunuz
  12. e250 de calistiramazsin kardes. Telefonda symbian isletm sistemi olmali;)
  13. İlk önce süperrin süperinin süperin en XXL süper site 2. Bu sis uzantılı oyunları PCde oynamak için maxi cep siteden buldum bunu indiirip bu oyunları oynayın
    LİNK:http://www.maxicep.com/s60-sistem-araclari/sis-yapma-ve-acma-programlari-37314.html
  14. saol kardeş
  15. sağol
  16. Eline sağlık denedikten sonra fikrimi yazarım
  17. enteresan dnemek lazım
  18. Sağolasın kardeş artık ortamda buluşmak üzere :D:D
  19. güzel bi programa benziyor deneyip fikrimi belirtirim
  20. tutulmaz:(
Yüklüyor...

Konu ile alakalı site aramaları:

1. bobba online

,
  2. bobba online indir