Bluetooth ile program gönder

Sponsorlu Bağlantılar

corlulu

corlulu

Üye
    Konu Sahibi
Bluetooth ile program gönder
Arkadaşlar BLUETOOTH ile başkasının telefonuna giren program varmış ismi yada kendisini bulabilirmiyiz ilgilenen arkadaşlara teşekkürler.

mymoon

mymoon

Üye
Dostum şu pro ile gönderebilirsin.adı 'instant me'.Hemde Türkçe:good:
Ahanda link:
Güle güle kullan.inş yardımcı olabilmişimdir

kadabra

kadabra

Üye
corlulu' Alıntı:
Arkadaşlar BLUETOOTH ile başkasının telefonuna giren program varmış ismi yada kendisini bulabilirmiyiz ilgilenen arkadaşlara teşekkürler.
İsmi Bt-Master bulabilirsen cok makbule gecer zamanında cok aradık ama bulamadık google a yaz adını grafiklerde gorursun sadece goruyoruz zaten program yok meydanda ::::))))

mymoon

mymoon

Üye
Arkadaşlar ben verdim işte o pro sayesinde gönderebilirsiniz

mymoon

mymoon

Üye
corlulu kullandınmı?İşe yaraması gerek.Bi cevap yaz yaww???

Salihyet

Salihyet

Üye
Sonyericsson'un sayesinde quickshare özelliğini kullanarak istediğiniz çekebilirsiniz başka birinden :huhu:

kadabra

kadabra

Üye
Ya adamın dediği hack bence beyler dosya gondermek degil tele girmek demis cunku yada anlatmak istediğini anlatamamıs!!!!

mymoon

mymoon

Üye
kadabra' Alıntı:
Ya adamın dediği hack bence beyler dosya gondermek degil tele girmek demis cunku yada anlatmak istediğini anlatamamıs!!!!
Yau walla çok pardon yaw.yanlış okumuşum.Ama başlıktada ''BLUETOOTH ile pro. gönder'' demiş:ah:hiçbşey anlamadım yaw.Galiba corlulu ne istediini pek bilmiyor.

Exalans

Exalans

Üye
dostum bluehack proğramı var sitede ara bulursun

..::MAFIA::..

Üye
bluetooth hack biraz fayyyyykkkk dostlar
<object width="432" height="344"><param name="movie" value=" " /><param name="quality" value="high" /><param name="bgcolor" value="#ffffff" /><embed src=" " quality="high" bgcolor="#ffffff" width="432" height="344" type="application/x-shockwave-flash" /></object>

Üye
ama bunları dene istersen 3 pro bi dosya

Ekli dosyalar

mustafaetem

mustafaetem

Üye
ii de arkadaşlar bu programa ulaşabileceğimiz bi link hazrlasanız ii olma mı

emreonal69

Üye
Arkadaşlar bluetooth ile istediğiniz herşeyi(.sis,.jar vb) göndermek için dosya yöneticisinden seçenekler yeniden adlandır deyip sonunda örneğin ".sis" yazan yeri ".mp3" yapın ve gönderin diğer tel. uygulamayı alınca direk sis olarak görüyor.:good:

Üye
mustafaetem' Alıntı:
ii de arkadaşlar bu programa ulaşabileceğimiz bi link hazrlasanız ii olma mı
bir üstündeki eklenti herhalde seni kesmedi

sublieutenant

sublieutenant

Üye
mymoon' Alıntı:
Yau walla çok pardon yaw.yanlış okumuşum.Ama başlıktada ''BLUETOOTH ile pro. gönder'' demiş:ah:hiçbşey anlamadım yaw.Galiba corlulu ne istediini pek bilmiyor.

:ehe: ben kırklarelindenim bu çorlulular hep böyle zaten... anlaşılmaz:ehe: :ehe:

mymoon

mymoon

Üye
sublieutenant' Alıntı:
:ehe: ben kırklarelindenim bu çorlulular hep böyle zaten... anlaşılmaz:ehe: :ehe:
:ehe: :ehe: Bende çorluluyum.tesadüfe baksana:ehe:

alicanbey

Üye
teşkür

Üst Alt