bluetooth ile imei atma işlemi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hacjker

Üye
    Konu Sahibi
bluetooth ile imei atma işlemi
Merhaba arkadaşlar Laptopun bluetothu ile galaxy s 3 imei nasıl atabilirim. Sakınj bana Mtk programı demeyin. Bluetetooth ile eşleşmeleri yapıyorum port açıyorum. port imei programına geliyor tıklayınca imeiler değişmiyor . Yardım lütfennnnnnnnnn. bu işlemleri yaparken ne yapman lazım sim cıkarmam mı lazım ne bilem driver felan mı eksik yardımmmm.

- - - Eklendi - - -

nerde bu bilgelerr nerde bu adamlar nerde bu modlar cevap yokmu. yokmu bilen yavvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv

dodgerroger

dodgerroger

Üye
kardeşim MTK işlemcili cihazlara imei atmanınçok yolu var araştırsaydın biraz bulurdun kesin ama ben söylim. zopoimeichanger.apk var arat google üniversitesine oradan indir cihaza at yükle bu apk yı sonra çince oldugunu anlayınca korkma uygulama açılır üstte senin şuan cihazında olan imei çıkar altta da boş kısım olur boş kısımlara yeni imei yazıyorsun sonra da sağ üstteki butona tıklıyorsun uyarılarda sol kısımdakini seçip ok demiş oluyorsun sonra cihazı kapatıp aç imei değişti :) bu da olmazsa *#*#3646633#*#* kısmından ayar yapabilirsin bunlada ilgili internette kaynak var bulamazsan yardım ederim

• Beğen
Tepkiler: özcan tanır

sitti1

Üye
imei değiştirmek için kullandığın bilgisayarda kesinlikle antivirüs propramı olmayacak yani kaldırsanda fayda etmiyor yeni formatlanmış hiç antivirüs kurulmamış bilgisayar la oluyor o işlem tecrübe ile sabit bizzat denedim

restmod

restmod

Üye
Sniw_raw var onu dene ve eminmisin telin mtk islemcili olduguna

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt