Bluetooth File Transfer 3.50 tavsiyemdir:)

Sponsorlu Bağlantılar

jejep

jejep

Üye
    Konu Sahibi
Bluetooth File Transfer 3.50 tavsiyemdir:)

, Göz atmak keşfetmek ve herhangi bir Bluetooth uyumlu bir cihazda (- OBEX FTP Dosya Transfer Profili) dosyaları yönetmek cep telefonu kullanın! Indir, düzenleme, arama keşfetmek oluşturmak, silmek ve telefonu, PDA, avuç içi, notebook, PC, fotoğraf görüntüleyici, müzik çalar vb dosya ve klasörleri yeniden adlandırmak, upload, bir kolay, hızlı ve sezgisel kullanıcı arabirimini kullanarak ( GUI). Transfer veya çoklu seçim özelliğini kullanarak, tek bir tuş ile, aynı anda birçok dosya ve tüm klasörleri silin. hızlı ve özelleştirilebilir parametreleri kullanarak dosya sistemleri, arama yapın dosyaları. Keşfetmek gizli dosyaları veya öznitelikleri editörü (yerel dosya sistemi sadece) kullanarak, salt okunur ve / veya kişisel bilgilerinizi özel yapmak. Kes, kopyala yapıştır ve dosya üzerinde klasör. imi listede favori cihazları, hız-up bağlantı işlemi kaydedin.

Ana özellikleri:

- Download ve upload dosyaları / OBEX FTP desteği (telefon modellerinin tümü neredeyse) ile herhangi bir cihaz için;
- Ayrıca dosya ve OBEX OPP profili (tüm telefon modellerinde mevcut) kullanarak gönderebilirsiniz olabilir;
- Yetenek kesme / cihazlar ve / arasında / kopyala yapıştır taşımak veya yönetmek için yerel dosya sistemi;
- Hem yerel hem de Bluetooth dosya sistemi yeni klasörler oluşturma;
- Herhangi bir yakındaki Bluetooth cihazı ara ve bilgiler okuyun;
- Şarkı listesi tekrar aramadan sevdiğiniz cihaz kaydetmenize olanak verir.

bir teşekkürü çok görmeyin:)

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Okan Ç., memedbey, aydin083 ve 8 diğerleri

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
teşekkürler.verilen linkten ben sadece N95 için olanı indirdim.diğer telefonlar için linkten indirebilirsiniz..

jejep

jejep

Üye
    Konu Sahibi
uygulama javadır tüm telefonlar için tek programdır :)

resulucar

resulucar

Üye
Teşekürler program için .

jejep

jejep

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim:)

futbol123

futbol123

Üye
sağolasın recep

jejep

jejep

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim berke

behzat

behzat

Üye
teşekürler deniyelim

jejep

jejep

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim:)

abdülhey25

abdülhey25

Üye
teşekkürler recep

biltek

biltek

Üye
türkçemi

AlpReis

AlpReis

Üye
Eyvallah

jejep

jejep

Üye
    Konu Sahibi
ingilizce program rica ederim

63urfalı

63urfalı

Üye
tşk

jejep

jejep

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim

.eRCaN.

.eRCaN.

Üye
Etkinleştirmek için internete bağlanması gerekiyor diyor,bağlantıyı reddediyorum bu seferde programdan atıyor etkinleştirilmediği için. Sen kullanabiliyor musun Recep?

jejep

jejep

Üye
    Konu Sahibi
_є_®_¢_α_N_™;3089786' Alıntı:
Etkinleştirmek için internete bağlanması gerekiyor diyor,bağlantıyı reddediyorum bu seferde programdan atıyor etkinleştirilmediği için. Sen kullanabiliyor musun Recep?

bendede o sorun var ya üzgünüm :( herkeste bu sorun mu var acaba

.eRCaN.

.eRCaN.

Üye
bendede o sorun var ya üzgünüm :( herkeste bu sorun mu var acaba

Bu sorun var da sen programı kullanabiliyor musun bu soruna rağmen? Yoksa sana da bire bir aynısı mı oluyor?

jejep

jejep

Üye
    Konu Sahibi
_є_®_¢_α_N_™;3090150' Alıntı:
Bu sorun var da sen programı kullanabiliyor musun bu soruna rağmen? Yoksa sana da bire bir aynısı mı oluyor?

malesef bende kullanamıyorum aynı sorun

Üst Alt