BlueSoleil 8.0.338.0

Sponsorlu Bağlantılar

asd500

Üye
    Konu Sahibi
BlueSoleil 8.0.338.0
BlueSoleil 8.0.338.0 hızı diğer proğramlara göre tartışılmmayacak kadar hızlı.

• Beğen
Tepkiler: sobe16, Yasin1077, bymen07 ve 24 diğerleri

celibar

celibar

Üye
teşekkürler.

minti19

minti19

Üye
Paylaşım için sagol!!!!

malicagan

Üye
System ID nereden öğreneceğiz

TeHLiqEx

Üye
******i nasil yapcaz cozen varsa paylassin

jeofatih

jeofatih

Üye
sağolasın ama sistem ıd yi nerden öğreneceğiz.

hasanakcasu

Üye
Teşekkürler.

ersikare

Üye
teşekkür edelim de system id nedir?

aaeerr

aaeerr

Üye
System ID nedir ? arkadaşım madem bir paylaşım yaptın, tam yapar mısın ?

el_huso

Üye
Ya bi paylaşım yapmışın sağol da bu system id ne nanedir? Bilen varsa bi zahmet...

ypinar

ypinar

Üye
system id vnerden bakılır

ankarali069

Üye
tesekkur

matrix38280

Üye
vürüslü :D

cvbnnmö

Üye
ne zamandır bunu arıordum saol :D

mseker32

Üye
kim niye teşekkür etmiş anlamış değilim. ne açıklama yok, ne işe yarar bu ******?

fikri

Üye
teşekkürler..........

HideSystem

HideSystem

Üye
sizden sistem ID isteyecek programın ana sayfasından sağ üst köşedeki ok"a tıklayıp My Device Properties"a girin sonra çıkan pencereden Hardware ye tıklayın orada Device Address: yazan yerin karşısındaki yerdir orayı kopyala yapıştır yap ama bunu yapsanda çıkan ******i kabul etmiyor

akkaya96

akkaya96

Üye
sizden sistem ID isteyecek programın ana sayfasından sağ üst köşedeki ok"a tıklayıp My Device Properties"a girin sonra çıkan pencereden Hardware ye tıklayın orada Device Address: yazan yerin karşısındaki yerdir orayı kopyala yapıştır yap ama bunu yapsanda çıkan i kabul etmiyor
Arkadaş haklı sistem ıd oradan öğreniliyor ama program kodu kabül etmiyor numaranın son haneleri çıkmıyor bile programı yapan varsa buraya nasıl yaptığını anlatabilir mi ??:vur

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar bunu şifresini veya ****** nasıl olduğunu anlayan varmı şuan gerçekten çok ihtiyacım var bu programa!

nimble01

Üye
teşekkürler

axi_dk

Üye
Ben bunun 6.2.277.11 modelini kullanıyorum çokta memnunum, yorumlardan anladığım kadarı ile yükleyebilen yok, bende indirip riske girmicem 6. versiyonu işimi gayet iyi görüyor =)