Blackmart Alpha v0.49.93 (Applanet Alternatif Android Marketi)

Konu, 'Android İnternet Uygulamaları' kısmında Dogus Pertez tarafından paylaşıldı. Okunma: 45542 | Cevaplanma: 53

1. Blackmart Alpha v0.49.93 (Applanet Alternatif Android Marketi)

Yazan: Dogus Pertez

Blackmart Alpha v0.49.93 (Applanet Alternatif Android Marketi) - Ekli Dosyalar - İndir, Yükle, Download:

2. Teşekkürler. Olmazsa olmaz bir uygulama...

3. saol dostum yararli bir paylasim

4. teşekkürler..

5. sağol

6. Teşekkürler çok faydalı oldu.:oke:

7. Link bozulmuss

8. Sağol gardas

9. yeni market mi?

10. Bilgisizliğimi mağdur görün arkadaşlar ama root v.s. gibi bi işlem gerekiyor mu acaba :bilmm ve sıfırdan benim gibi bilgisiz birine bu dosyayı nasıl telefona atacağımı tarif edebilir misiniz ustalar :alkis

11. Sanırım kimse yok :ağlarım:

12. root gerektirmiyor. Marketten indirdiğinde yüklemeye başlıyor.
    En son kullandığımda böyleydi. :D

13. Saolasın cevap için. Yükleme konusunda da bi yardım etseydin süperdi :hmmm

14. Yok mu bu konu da yardım edecek :ağlarım:

15. Blackmarkt alternatif market evet ama bir nevi Iphone Cydia gibi. Parali yada bedava uygulamari yüklemek icin olan bir market gerci bu marketlerden bir sey yükleyip icinden bir sey cikarsa oda senin sorunun.
    Yükleme oalyina gelince APk dosyasini yükle sd karta at ve Esfile, astro gibi bir yazilim kur sdkart ac ve apk dosyasina tikla.

16. Teşekkürler :oke:

17. arkadaşlar uygulamayı yükledim ama bi sorum var. mesela oscura oyunu markette 92 mb görünürken blackmarkette 25 mb görünüyor nedendir aceba.

Yüklüyor...