BlackMart Alpha / blackmart alpha v0.49.93.apk

Sponsorlu Bağlantılar

everest22

everest22

Üye
    Konu Sahibi
BlackMart Alpha / blackmart alpha v0.49.93.apk
Arkadaşlar Baktim Ki Sitede blackmart alpha v0.49.93.apk Yok bende Hemen Paylaşiyim Dedim,

Arkadaşlar MadeM Forumlarin Amaci birbirine yardim etmek bende sizlere blackmart alpha v0.49.93.apk Sunuyorum,

Nedir bu blackmart alpha v0.49.93.apk, Bu uygulama İle MarketteKİ Parali uygulamalari Free(Bedava) Olarak indirmenize Yarayan Bu uygulama İle Oyun,Program vs... Herşeyi Bedava Olarak İndirebilirsiniz,

Tek Yapmaniz Gereken Arama Yerine Uygulamanin TAM ADİNİ girmenizdir,

Link :
Link :
Kurulum :

1-Rardan Çikarip Sd Carda Kopyalayin
2-Dosyayi Dosyalarima Girerek Seçin,Paket Yükleyicisini Seçip Yükle Diyin Bukadar

Not: Root Gerektirmez...

Bu Program İle Marketteki Bütün Parali,Parasiz uygulamalari İndirebilirsiniz SwiftKey veya Başka bişey Farketmez,

Sitede Varsa Konunun Silinmesini Rica Ediyorum,Sitede Böyle Bir Konu Görmediğim İçin Açma Mecburiyeti Hissettim...

• Beğen
Tepkiler: MaxiTeknoloji, kam-5, ahmet9530 ve 1 kişi daha

somurtukk

somurtukk

Üye
tesekkür edelim o zaman :)

furkey

Üye
teşekkür ederiz hocam emeklerin için :) Konuyu doğru yere açsaydın bi de tadından yenmezdi :)

awdil

awdil

Üye
Elinize saglik. :)

Dostnametr

Üye
Kapanmıştı sadece ücretsiz uygulamalar indirilebiliyordu düzeldi mi ?

everest22

everest22

Üye
    Konu Sahibi
Kapanmıştı sadece ücretsiz uygulamalar indirilebiliyordu düzeldi mi ?

?!? Parali veya parasiz tüm uygulamalari indirebilir bunu mqrket degil bi indirme programi olarak dusun, iyi uykular herkeze

- - - Eklendi - - -

VE DENEDİKTEN SONRA MESAJ YAZARSANİZ SEVİNİRİM

• Beğen
Tepkiler: genso

Dostnametr

Üye
?!? Parali veya parasiz tüm uygulamalari indirebilir bunu mqrket degil bi indirme programi olarak dusun, iyi uykular herkeze

- - - Eklendi - - -

VE DENEDİKTEN SONRA MESAJ YAZARSANİZ SEVİNİRİM

Yahu uzun zamandır kullandığım bir programdı zaten niye anlamıyorsun :) Kapanmıştı ücretli uygulamaları indirmiyordu düzeldi mi diye sordum.

yokmu_varmı

yokmu_varmı

Üye
evet kendini güncelledi çalışıyor kapanması 2 gün du zaten sonra açıldı fbi engel koydu onlarda yeni sürüm ile devam ediyor

genso

Üye
burda ne yazıyo :teşekkürler

- - - Eklendi - - -

ve çalıştı

M.F.E

Üye
arkadaşlar root olması zorunlu değil root ile uygulamalari otamatik yüklüyor telefon rootsuzsa indirilen dosyanın üstüne tıklayın uygulama yükleniyor

jazera42

Üye
root olmassa olmuyo mu

Ertuğ Şan

Ertuğ Şan

Üye
Rootsuz çalışıyor

06 girdap 66

Üye
eline saglık çalışıyor ama link iptal

06 girdap 66

Üye
her şey için teşekkürler

Fundamentals

Fundamentals

Üye
çok saol :D

atasoy75

Üye
Daha detaylı anlatırsan sevinirim kurumlumda da yardım ltfn sd kartım yok bu arada

Üst Alt