Blackmart Alpha 0.49.92 - Alternatif Market Uygulaması (Çalışan sürüm).. Herşey bedava :)

Konu, 'Android Sistem Araçları' kısmında xinsurer tarafından paylaşıldı. Okunma: 109248 | Cevaplanma: 74

1. Arkadaşlar bende sorunsuz çalışıyor, ücretli ya da ücretsiz istediğiniz uygulamayı indirebileceğiniz çok güzel bir market uygulaması..

Yazan: xinsurer

Blackmart Alpha 0.49.92 - Alternatif Market Uygulaması (Çalışan sürüm).. Herşey bedava :) - Ekli Dosyalar - İndir, Yükle, Download:

2. ben de bir önceki konuda bundan bahsediyordum bu versiyonda bayağı birşeyler değişmiş ama 0.49.93 versiyonu çıktı ona güncellediysen onu da paylaşabilirsiniz.bir de bu program bazen crash diye hata veriyor.sizde de böyle bir şey oluyor mu?

----------Eklendi @ 12:39:44 ---------- Yazıldı @ 12:32:34 ----------

Hocam yeni bir site buldum yani benim için yeni apktop diye birçok uygulama var hemde güncel. başka konu açmamak için buraya yazayım dedim mahsurumahsuru yoktur inşallah.

qroniqh02 bunu beğendi.
  3. Ne demek, ne sakıncası olabilir ki :) ama tabi buna özel ayrı bir konuda belirtirsen (detaylı bir açıklama ile) daha çok kişi faydalanabilir belki (ilgi çekme açısından) :oke:

----------Eklendi @ 09:30:14 ---------- Yazıldı @ 09:29:16 ----------

Bu crash hatasını bazen veriyor ama uygulama çalışmaya devam ediyor, ben pek umursamıyorum.

4. yaw bende de yapıyor tlf htc desire vodafondan cevaplar için tşkrler

5. 0.49.93 versiyonunda bu sorunu veriyor arkadaşlar, 0.49.92 veriyonunu yükleyin ve güncelleme isteğine hayır deyip geçin, rahat rahat kullanın :oke:

6. teşekkür

7. rica :)

8. bendeki calışmıyor bunu deneyim saqol

9. az önce uygulama indirdim, enfes çalışıyor :)

10. Arkadaşlar yeni güncelleme sadece sitenin reklam uygulaması için zannedersem....

11. güncellemeyin zaten gerek yok, çalışa sürümü bozmayalım, bu sürüm iyi :)

12. teşekkürler :oke:

13. eline sağlık. o dediğiniz hata bende de bi kere yaptıydı. kendi yüklemiş olduğum uygulamalar tabına geçtiğimde yapmıştı

14. s2de pek verimli değil sanki yüklenen uygulamalar yukarıda kalıyor silinmiyor garip garip şeyler oluyor

15. beyler bir sorum olacak telefonum galaxy s eskiden bu program cok hizli calisiyordu artik ana menuyu bile cok yavas aciyor sorun ne olabilir yardim lutfen .

16. Merhaba,

Aynı sorun bende de var 3g yada wifi farketmiyor 3-4 gündür çok yavaş acıyor pencereleri ve yüklemeler çok uzun sürüyor 1 mb lık programı 15 dakka bekletiyor.

Saygılar
    Erkan

17. aynen 5 mgbytlik dosyayı 1 saattir indirmedi.
    aynısı arkadaşta da yapıyor

18. Galaxy S ile ilgili bir sorun olabilir belki, Gio'da hiç sorun yok :hmmm

19. Arkadaşar merhaba. Formunuza yeni üye oldum öncelikle paylaşımar için teşekkür ederim. Ama benim bir sorum olacak APPLANETin son sürümünü sitenizden indirdim ama açılıyor fakat hiç bir uygulama gözükmüyor. Bombos öyle duruyor. 2. Olarak blackmart i indirdim fakat istedim programları indirmek istediğim de " there is a problem while parsing this package " uyarısı veriyor. Yardımcı olabilir misiniz?

20. Tesekkurler

Yüklüyor...