Haber Blackberry'nin yeni akıllısı DTEK50 adı ile geldi

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Blackberry'nin yeni akıllısı DTEK50 adı ile geldi
Kanada'nın büyük akıllı telefon üreticilerinden olan Blackberry geçtiğimiz sene Android işletim sistemine geçiş yapmış ve üst seviye donanım özellikleri, kavisli ekranı ve kayar kızaklı mekanizmaya sahip QWERTY klavyesi ile dikkat çeken Blackberry Priv adındaki ilk Androidli modelini duyurmuş ve pazara sunmuştu.

Bu sene de yeni Android modeller sunacağına dair bilgiler gelirken, ikinci Android akıllı telefon da firmadan geldi ve bugün Blackberry Neon adı ile görseli sızdırılan akıllı telefon Blackberry DTEK50 adı ile resmi olarak duyuruldu.

Blackberry bu yeni akıllı telefonunu, "Dünyanın ve güvenli akıllı telefonu" olarak nitelendirirken, cihaz Alcatel'in Idol 4 modeline benzer olarak geldi. Bilindiği üzere bu akıllı telefonun Alcatel tarafından üretileceği ortaya çıkmıştı.

Yeni cihaz 5.2" büyüklüğünde ve 1920x1080 piksel çözünürlüğünde dokunmatik ekran içerirken, ayrıca 3GB sistem belleği içeriyor ve dahili veri kapasitesi de 16GB olarak geliyor. Cihaz gücünü Qualcomm tarafından geliştirilen Snapdragon 617 yonga setinden güç alırken, ayrıca 13MP arka kamera içeriyor ve Selfie kamerası da 8MP çözünürlükte geliyor.

2.610mAh batarya içeren yeni Blackberry DTEC50 akıllı telefon Google'ın Android 6.0 Marshmallowmobil işletim sistemi üzerinde çalışmakta.

Yeni cihaz ABD, Kanada, İngiltere, Fransa, Almanya, İspanya, İtalya ve Hollanda'da firmanın resmi web sitesi üzerinden ön siparişe de sunulurken, fiyat ise $299, €339, CAD 429, ve £275 olarak belirlenmiş.
Blackberry'nin yeni akıllısı DTEK50 adı ile geldi

furyzer0

furyzer0

Üye
cihaz fena değil ama isim bir garip olmuş

Sent from mTalk

• Beğen
Tepkiler: Buğra

Emre

Üye
Çok Hoş!

• Beğen
furyzer0

furyzer0

Üye
ülkemizde 1000 lira bandını çok geçer bu cihazda o yüzden pek tutunamaz bence :ehe
Bana pek blackberry hissi vermedi blackberry deyimce aklıma daha keskin hatlar ve sağlam görüntülü cihaz geliyor. Blackberry güvenliği ile ünlü firma ama android ile güvenli nasıl oluyor anlamadım :D

Sent from mTalk using lumia950

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Bana pek blackberry hissi vermedi blackberry deyimce aklıma daha keskin hatlar ve sağlam görüntülü cihaz geliyor. Blackberry güvenliği ile ünlü firma ama android ile güvenli nasıl oluyor anlamadım :D

içerisinde yer alan bb uygulamaları ile güvenliği sağlıyorlar :ehe

furyzer0

furyzer0

Üye
içerisinde yer alan bb uygulamaları ile güvenliği sağlıyorlar :ehe
Ben içinde win32 olan ya da android olan hiç bir sisteme güvenli diyemem kusura bakmayın :)

Üst Alt