blackberry ler arasında ücretsiz mesajlasma

Sponsorlu Bağlantılar

ali20051

Üye
    Konu Sahibi
blackberry ler arasında ücretsiz mesajlasma
slm arkadaslar blackberry hakkında bir sorum olucak inş blackberry bold 9700 beyaz alıcam fakat blackberry hakkında kı sorum olucak duyduguma gore blackberry ve dıger blackberry arasında uzak mesafede olsan bıle seslı mesaj alıp gonderme veya yazı ıle mesaj alıp gonderme oluyormus ucretsız bır sekılde dedıgım gıbı her ıkıkısıdede blackberry olursa mumkunmus bu sekılde bılenınız varmı blackberry aldgımızda bu yazılımlar blackberry ıcınde mı gelıyor bısmı 3.parti yazılımı olarak blackberry app sitesinden indiriyoruz cevaplarınızı beklıyorum eger bu sekılde ıse cok guzel olucak

aliorhan

aliorhan

Üye
Doğrudur arkadaşım.Blackberyy messenger var onda ücret ödemiyorsun.proğram yüklü geliyor en son çıkan modellerde.yüklü gelmese bile app word,en indirebilirsin.

Sehzade

Üye
ne yanı bu program ınternete baglanmyrmu???

Yusuf_EMRE

Yusuf_EMRE

Üye
ne yanı bu program ınternete baglanmyrmu???

bağlanıyor tabi
int veya tl gitmeden msjlaşma olurmu
Blackberry kullanana hemen hemen herkes bis kullanır bis kıullananlarda aralarında ücretsiz mesajlaşabilir.

• Beğen
Tepkiler: Amaru Shady

ali_0017

Üye
bende bold 9700 var blackberry yi düzgün kullanmak için faturalı hattın olması lazım bis paketi var aylık 25 lira flandı heralde tam hatırlamıyorum fatura oyomatik ödeme de olduğu için. .neyse bis(blackberry internet servisi)ni aktif etmeden bbm kullanamazsın..

GrUp 84

Üye
çok sağolun abiler.. ben 15 yaşındayım.. bu sene fen lisesine gidersem (%90) babam bold 9780 alacak.. avea nın 24 aylık bis ile verdiği 9780 aylık 70 lira.. gayet ucuz.. hesapladım 1600 civarı birşey çıkıo, hem taksit hem de bis e 300 tl veriosunuz gayet iyi bence tavsiye ederim. beyaz rengi süper.. şu mesajlaşma işini açar mısınız? arkadaşımın bbsinde bis olmazsa ücretsiz mesajlaşma olmaz mı?? nolur cevap sağolun..

Yusuf_EMRE

Yusuf_EMRE

Üye
çok sağolun abiler.. ben 15 yaşındayım.. bu sene fen lisesine gidersem (%90) babam bold 9780 alacak.. avea nın 24 aylık bis ile verdiği 9780 aylık 70 lira.. gayet ucuz.. hesapladım 1600 civarı birşey çıkıo, hem taksit hem de bis e 300 tl veriosunuz gayet iyi bence tavsiye ederim. beyaz rengi süper.. şu mesajlaşma işini açar mısınız? arkadaşımın bbsinde bis olmazsa ücretsiz mesajlaşma olmaz mı?? nolur cevap sağolun..

Evet kardeşim arkadaşının cihazındada bis aktif olmalı yoksa BlackBery Messenger olayından faydalanamaz o. ama onunda alternatifi var Whats app diye bir program var sizde onunla mesajlaşırsınız :)
Sen cihazını al sana daha detaylı yardımcı olurum imzamda eposta adresim var yardım alabilirsin:)

• Beğen

zulmet i ebkem

Üye
iyi günler ben yeni katıldım benim uzakta bir arkadaşım var onun telefonu blackberry ama bnimki samsung s 5233w bn o proğramı çalıştıra bilirmiyim veya bana başka bir proğram önerirmisiniz lütfen yardımcı olun

15097

15097

Üye
Bbm ile diger bbler arasinda ucretsiz mesajlasabiliyorsun.Ama bbm kullanmak icin internet baglantin olmasi gerekir.

• Beğen
serinaga

serinaga

Üye
Bbm ile diger bbler arasinda ucretsiz mesajlasabiliyorsun.Ama bbm kullanmak icin internet baglantin olmasi gerekir.

İnterneti olan tüm akıllı telefonlarda messenger yada diğer sosyal ağlarda zaten haberleşiliyor ..

minoo

minoo

Üye
Yahu bbm icin ucretsiz deyip durmayin. Bbm ucretli. Asil whatsapp ucretsiz. Wifi ile baglantida bbm kullanabilen var mi? Yok. E bis icin ucret odemiyor muyuz? Oduyoruz. O zaman bbm nasil ucretsiz oluyor? Whatsapp'i wifi ile de kullanabiliyoruz.

Kardesim bbm icin blackberry'lere ozel internet paketi gerekiyor. Kotasini sen belirlersin. 100 mb, 1 gb.. Ona gore de ucret odersin. Bis aldigin zaman bbm dahil her turlu internet ihtiyacini da karsilarsin. Ama bis degil de operatorunun kendi internet paketlerni kullanirsan bbm kullanamazsin. Yani bbm icin bis mecburi. Olay bu.

Sent from my BlackBerry 8520 using Tapatalk

Üst Alt