BlackBerry Curve 8520

Sponsorlu Bağlantılar

esinti.30

esinti.30

Üye
    Konu Sahibi
BlackBerry Curve 8520
Arkadaşlar BB Curve 8520 Kullanıcı olmak üzareyim ama bir sorum olacak bis aboneliği almasam da internet paketi alsam ondan girebilirmiyim Facebook'a ? .

hussky

hussky

Üye
gıremezsın

O6UZH4N

Üye
uygulama olarak giremezsin ama normal olarak tarayıcıdan girebilirsin zaten bis turkcell de 7 tl 100 mb fiyatıda uygun

hussky

hussky

Üye
oguzhan yorumlarınaa baktımda hepsı yanlıs bılgı bılmıyorsan yanlıs yonlendırme.. blacberyylerde normal ınternet paketı kullanılamaz dolayısıyla tarayıcıda kullanılamaz kesınlıkle bis paketı almak zorundasın

oguzk582

Üye
gayet giriliyo tarayicidan bis olmadan

atahan0014

Üye
wifi ile girer

hussky

hussky

Üye
wifi de bis paketi olmadan kullanılmaz sız kendınıze ozel sıstemlermı yarattınız :D ben blackberry servıs uzmanıyım ıstersenız telefon numaralıarını herkes burdan yayınlasın ıddaya gırelım... Baska bır telden blacberry e gecer ve daha onceden bır ınternet paketınız varsa servıs saglayıcı farkedene kadar tarayıcı kullanırsınız yoksa kesınlıkle bıs paketı olmadan tarayıcı kullanamazsınız...Cok sacma olsada wifi de bis paketıne baglıdır.......

oguzk582

Üye
wifi ve bis olamadan tarayici ile giriliyo isteyen varsa iddaya gireriz bilip bilmeden konusmayan 10 tane bb kullandim secenekler gelismis secenekker tarayici kismindan ayarlari degistirip bis olmadan m.facebook hatta istedigin siteye girersin

N1C<-lazımdeğil

N1C<-lazımdeğil

Üye
bu konuyu kesinleştirin ona göre alcam blackberry :ehe tek kafama takılan internet sorunu her kafadan bir ses çıkıyor anlamadım gitti :hmmm

N1C<-lazımdeğil

N1C<-lazımdeğil

Üye
emin misin ¿ wifi ile mi bağlanıyorsun ?

N1C<-lazımdeğil

N1C<-lazımdeğil

Üye
ister wifi ister internet paketi şahsen evdeyken wifi dışarıdaykende int paketi kullanıyorum : )

bak şimdi internet paketi aldım diyorsun ya oda bis yerine geçiyor galiba çünkü bis alan bir kişi bedava internete girebiliyor zaten.

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
bak şimdi internet paketi aldım diyorsun ya oda bis yerine geçiyor galiba çünkü bis alan bir kişi bedava internete girebiliyor zaten.

İnternet paketiyle bis ayrı şeyler. Bis paketi aldığınızda telefonda EDGE şeklinde yazar bis paketiniz yoksa küçük harflerle edge yazar. Bis paketim yok sadece internet paketi kullanıyorum Vodafone cepnet kullanıyorum. operatörünüzün internet paketiyle tarayıcıdan tüm wap sitelerine ulaşabilirsin.

N1C<-lazımdeğil

N1C<-lazımdeğil

Üye
İnternet paketiyle bis ayrı şeyler. Bis paketi aldığınızda telefonda EDGE şeklinde yazar bis paketiniz yoksa küçük harflerle edge yazar. Bis paketim yok sadece internet paketi kullanıyorum Vodafone cepnet kullanıyorum. operatörünüzün internet paketiyle tarayıcıdan tüm wap sitelerine ulaşabilirsin.

O zaman neden bis denen lanet bi abonelik var :ehe

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
O zaman neden bis denen lanet bi abonelik var :ehe

Bis neden mi var ? Blackberyy için hazırlanmış facebook twitter Live Messenger ve en önemlisi blackberyy messenger için var. Bis paketin olduğunda bu uygulamara gelen en ufak uyarı bile mesela messengerden arakdaşın yazdıysa direk telefonun ekranında görünüyor. Cihazın sürekli internette açık bekliyor senin için facebook uyarıları dahi ekranında direk olarak görünüyor. Ayrıca bis paketi ile mailini cihaza tanıttığında gelen maillerin direk cihazına da geliyor ve ordan da yanıtlayabiliyorsun. yani bis paketi cihazını çok daha kullanışlı hale getiriyor. Ve şu bir gerçek ki bis olmadan da çok rahat facebook fln kullanırsın ama bis aboneliği ile cihazın gerçekten tadına varıyorsun.

oguzk582

Üye
aynen dedigi gibi tarayicidan bis olmadan her yere girersin

N1C<-lazımdeğil

N1C<-lazımdeğil

Üye
Çoğu kişi öyle demiyor ama hatta bis olmadan internete girmek için yollar,ayarlar felan var internette yine de bilmiyorum.

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Çoğu kişi öyle demiyor ama hatta bis olmadan internete girmek için yollar,ayarlar felan var internette yine de bilmiyorum.

Yaa sana kullandığım cihazdan bahsediyom sen gelmiş bana çoğu kişi öyle demiyor diyorsun alma o zaman cihazı napabilirim sanki yalan söylüyoruz valla üşenmicem çekip fotoğrafları koyucam morartıcam uzman geçinenleri... RESİMLERİ BİRAZDAN YÜKLÜYORUM...

N1C<-lazımdeğil

N1C<-lazımdeğil

Üye
Yaa sana kullandığım cihazdan bahsediyom sen gelmiş bana çoğu kişi öyle demiyor diyorsun alma o zaman cihazı napabilirim sanki yalan söylüyoruz valla üşenmicem çekip fotoğrafları koyucam morartıcam uzman geçinenleri... RESİMLERİ BİRAZDAN YÜKLÜYORUM...

bak kardeşim sinirlenme insan gibi konuşuyoruz. onlarda kullandıkları telefondan bahsediyorlar. internete blackberry bis olmadan nete bağlanır mı felan yazınca tüm sonuçlar olumsuz. ben ne yapabilirim. sana inanıyorum da acaba internet paketi ile alakalı olabilir mi diye düşündüm sadece o kadar sana yalancı felan diyen yok. rahat ol. resim yüklemek istersen yükleyebilirsin.

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Evet ilk fotoğraf Bis aboneliğimin olmadığının kanıtı edge yazıları büyük harfle olsaydı bis paketimin olduğu anlamına gelecekti...

Şimdiki resimde telefonun kendi tarayıcısından facebook sayfasına giriş yaptığım fotoğraf...

wifi bağlantısı ile bağlandığım daha iyi görünsün diye bir fotoğraf daha çektim...

Evet şimdide geldi bis aboneliğim olmadı halde Opera Mini ile facebook'a bağlandığımı göstermeye... Ayrıca bu fotoğrafta facebooka giriş yapmış halim hani inanmayanlar olur diye girişte yaptım...

Opera Mini olduğuna inanmayanda çıkabilir bu da şüphede kalmasın diye bir fotoğraf daha ekliyorum...

Evet fotoğraflar bu kadar daha bis olmadan kullandığım programlarda var google map Nimbuzz(Messenger programı) ve işcep (iş bankası uygulaması) bunların hepsini bis olmadan rahatlıkla kullanıyorum hemen şu notu düşeyim fotoğrafların hepsinde wifi ile bağlantı kurdum çünkü internet paketim yok kontörüm gitmemesi için operatörden bağlanmadım ama şu konuda şüphe olmasın operatörden bağlanamadığınız bis gerektiren programlara wifi ile de bağlanamazsınız yani ben wifi ile bağlanıyorsam operatörden de bağlanır ki öyle de kullandığım oluyor internet paketim olduğunda ... Burdan uzmanlara duyurulur :D :D

Üst Alt