Blackberry 9000/9700 bold cep telefonumdan işyeri kameramı izlemek istiyorum Lütfen Yardım edin

Konu, 'BlackBerry Genel / Destek' kısmında hasanm tarafından paylaşıldı. Okunma: 3155 | Cevaplanma: 1

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Blackberry 9000/9700 bold cep telefonumdan işyeri kameramı izlemek istiyorum Lütfen Yardım edin

Merhaba Arkadaşlar ;
    işyerime bağlı bulunan güvenlik kamerasını evimden dışarıdan izlemek istiyorum uygun olan programı buldum cep telefonuma yükledim buraya kadar herşey tamam ama şimdi görüntüleri izleyemiyorum sadece beyaz ekran var.
    telefonda
    dvr name: *****
    add edıt del
    connect menüsü var add den ekleyince

dvr name : ........
    IP adreess :............
    Port:.................
    ID:...................
    Password:...........
    save reset close var
    buralara en basit yazmamgereken ne yazıyorum ama olmuyor yardım edin lütfen.

PROGRAM TELEFONA B_Rams diye kayıtlı

Yazan: hasanm
  2. bunu herhangi bir turkcell,teknosa vs gibi yerlere sorabilirsin. daha önce bunu hiç denemediğim için yardımcı olamıycam ama dediğim gibi turkcelle flan sorarsan sana yardımcı olurlar

Blackberry 9000/9700 bold cep telefonumdan işyeri kameramı izlemek istiyorum Lütfen Yardım edin konusuna benzer içerikler

1. Blackberry Bold 9000 yardım ( 12 Ekim 2009 | BlackBerry Genel / Destek )

Merhaba arkadaşlar ben blackberry bold 9000 kullanıcısıyım. Site de görmüş olduğum zip dosyası içeren yada herhangi bir programı telefonumun içine nasıl atabilirim yardımcı olursanız sevinirim? bunun için ayrı bir program gerekiyormu usb ile...
  2. BlackBerry Bold 9700 WAP ayarı Acil Yardım Lütfen :/ ( 25 Eylül 2010 | BlackBerry Genel / Destek )

Telefon Türkiye Cihazı ancak vodofne malesef. benm hattım turkcell. ve wap ayarları yapmak ıstıyorum turkcellın. ancak yapamıyorum. napmam lazım bana yardım ederseniz cok sevınırım sımdıden ıyı gunler
  3. blackberry bold 9700 de sorun...lütfen yardım edin.. ( 6 Ekim 2010 | BlackBerry Uygulama )

arkadaşlar bold 9700 kullanıyorum.twitter ve facebook uygulamalarını indirdim ama girmek istedigimde servis şuanda kullanılamıyor gibi uyalrı veriyor..bunları kullanabilmem için ne yapmam lazım?
  4. bold 9000 yardım lütfen ( 15 Kasım 2011 | BlackBerry Genel / Destek )

arkadaşlar telefonum kapandı ve birdaha açılmadı servislere bile götürdüm hep iade ettiler ne yapmam gerekiyor tekrardan kullanabilmem için hiç açılmıyor lütfen yardım...
  5. BlackBerry Bold 9000 şarz sorunu lütfen yardım edin .. ( 10 Mart 2012 | BlackBerry Genel / Destek )

Merhaba arkadaşlar dün blackberry bold 9000 telefonumu şarza taktım ve şarz oluyor işareti gelmişti yani şarz oluyordu sabah kalktığımda şarz olmasına rağmen hala şarz durumu aynıydı ve bende düzelir diye telefonu kapatıp açmak istedim telefonu...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
01 Ağustos 2015 Cumartesi - 8:45:06