"Black Mart Alpha" Applanet Alternatifi

Sponsorlu Bağlantılar

psikolaz

psikolaz

Üye
    Konu Sahibi
"Black Mart Alpha" Applanet Alternatifi

Henüz Türk Sitelerinde Rastlamadım Uygulama Gayet Başarılı Tavsiye ederim

Buyrun Burdan

• Beğen
Tepkiler: dostsevket, sebuna, omerensar ve 4 diğerleri

zızzz

zızzz

Üye
ben bayağıdır kullanıyorum çok güzel bir market alternatifi applanet ten daha iyi yanları da var mesela applanet teki gibi kalasör oluşturmuyor direck apk yı sd karta atıyor ve son sürümler mevcut ama bazen hata veriyor ve güncellerken tele yükleniyor diyor ama sonunda yüklenemedi diyor.Teşekkürler.

drgoksel

Üye
Başarılı bir alternatif.Applanet ile kaç gündür boşuna uğraşmışım.Teşekkürler elinize sağlık

xinsurer

xinsurer

Üye
Çok güzel, dün bağlanıp birçok güncelleme yaptım.. teşekkürler..

Εthnic

Εthnic

Üye
tamda applanetin calismadigi bu gunlerde herkesin aradigi bir alternatif market uygulamasi.. tesekkurler

----------Eklendi @ 09:18:52 ---------- Yazıldı @ 08:54:05 ----------

applanetten daha cok sevdim bunu.. applanet her indirmede hata veriyordu..

indefini

Üye
bende acılmıyor bu uyqulama kapatmaya zorla dıyo . telefonla mı alakalı..? telefonm galaxys

nexpow

nexpow

Üye
acede calışmıyo

mc_shekil

mc_shekil

Üye
x10 dada çalışmadı :vur:vur kapanmaya zorla diyor

xinsurer

xinsurer

Üye
bugün programa birşey oldu arkadaşlar, dün çalışıyordu, bugün bende de çalışmadı. Sanırım beleş marketlere göz açtırmıyorlar :ağlarım:

cadigargi

Üye
indirme limiti dolmuş diyor. elinde apk sı olan varsa upload edebilir mi???

xinsurer

xinsurer

Üye
Google'da blackmart alpha olarak arayınca indirme linkelri çıkıyor. Bu arada blackmart alpha yeniden çalışmaya başladı, dün ve önceki gün sorunsuz bağlandım.
Çalışmadığı zaman uygulamayı kaldırıp yeniden yükleyerek bağlanmayı deneyin.

Εthnic

Εthnic

Üye
bendede bir ara calismadi ama simdi sorunsuz calisiyor.. bu marketin en cok sevdigim yani arama sonuclari.. yani ne ararsam buluyorum.. cok genis bir arsivi var...

1barmen

1barmen

Üye
Arkadaşlar merhaba. Ben uygulamayı kaldırdım ama dosyayıda silmişim dolayısıyla sitesi tekrar indirmeye izin vermiyor acaba baska bir adresden tekrar yükleyebilirmiyiz teşekkürler.
:oke:

xinsurer

xinsurer

Üye
Google arama yapınca şöyle sonuçlar buluyorum;

Buralardan yükleme yapmıyorsa akşama bendeki sürümü upload ederim.

• Beğen
Tepkiler: adnan2542
1barmen

1barmen

Üye
Sevinirim çünkü 4shared btk dan kapalı. Digeride vermiyorakşamdan beri aranıyorum...Teşekkürler....Bu arada Nexus S kullanıyorum...

xinsurer

xinsurer

Üye
Güzel cihaz :oke: Şu anda bulunduğum yerden dosya paylaşımı yapamıyorum, akşama yüklerim..

xinsurer

xinsurer

Üye
BUYRUN DOWNLOAD LİNKİ:

zızzz

zızzz

Üye
Hocam biraz önce güncelledim.önceden güncelle değince güncelliyor ama yüklenemedi diyordu İran da güncelledim.hemen yüklendi. 0.49dan 0.49.92 e yükseltdi. bayağı birşeyler değişmiş menüleri ve hataları giderilmiş ve düzenlenmiştir.herkese güncellemesi tavsiye olunur.hadi iyi indirmeler.kolay gelsin.

xinsurer

xinsurer

Üye
Bilgi için teşekkürler.. ben de güncellemeyi indirdim ama yüklenmedi uyarısı verdi.. irana mı gidicem şimdi, çok uzak ya :d:

1barmen

1barmen

Üye
Öncelikle teşekkür ederim zaman ayırıp yüklediğin için güncellemeyi alamayan arkadaşlara küçük bir öneri:güncellemeyi indirin eskisini uygulamalardan kaldırıp güncellemeyi kurun yenisi kuruluyor.bendede güncellemeyi almıyordu öyle yaptım.çalışıyor...:naughty:

Üst Alt