Biz E-okuldan arıyoruz ??

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
-Emre

-Emre

Üye
    Konu Sahibi
Biz E-okuldan arıyoruz ??
Bugün başıma ilginç bir olay geldi. Daha önce de olmuştu ama o ayrı. Neyse; ev telefonundan arıyorlar ve biz e-okuldan arıyoruz diyorlar sonra babamın ismini hangi sınıfta olduğumu yokluyorlar. Bugün yine aradılar; daha öncekinde biraz bilgi verdim ama sonradan verdikleri hizmeti kullanmadım uzaktan eğitim mi neymiş. Neyse, bugün aradığında aynı şeyleri söylediler ve hizmetlerini kullanmak istemediğimi, daha önce aradıklarını belirttim. Kadın bana bağırmaya başladı, sen seneye sınava gireceksin ya; biz bu ses kaydını milli eğitime göndereceğiz giremeyeceksin dedi kapattı :D Bu işin aslı nedir ? Bu adamlar Neyin peşinde? milli eğitime mi bağlı?( ki öyle olsa bağırmaz böyle bişey demezdi) Çok merak ettim bu olayı. Acaba dolandırıcılar mı ?

ARİF MARAŞ

ARİF MARAŞ

Üye
e okul bilgilerini öğrenmek istiyo olabilirler şu güvenlik sorularını falan ya da dolandrıcıdırlar annenin kızlık soyadını felan tc mc verme küfret kapat

• Beğen
Tepkiler: -Emre
mürteza16

mürteza16

Üye
Dolandırıcılar iş başında. :polis:

• Beğen
ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
O deyilde bağırınca zoruna gitmistir:aha:

• Beğen
Tepkiler: 0MG90, -Emre ve ARİF MARAŞ
fk555897

fk555897

Üye
Boşver hiçbir şey yapamazlar.

• Beğen
-Emre

-Emre

Üye
    Konu Sahibi
Ben de oyle dusunmustum :D

BrainHacker

BrainHacker

Üye
Bugün başıma ilginç bir olay geldi. Daha önce de olmuştu ama o ayrı. Neyse; ev telefonundan arıyorlar ve biz e-okuldan arıyoruz diyorlar sonra babamın ismini hangi sınıfta olduğumu yokluyorlar. Bugün yine aradılar; daha öncekinde biraz bilgi verdim ama sonradan verdikleri hizmeti kullanmadım uzaktan eğitim mi neymiş. Neyse, bugün aradığında aynı şeyleri söylediler ve hizmetlerini kullanmak istemediğimi, daha önce aradıklarını belirttim. Kadın bana bağırmaya başladı, sen seneye sınava gireceksin ya; biz bu ses kaydını milli eğitime göndereceğiz giremeyeceksin dedi kapattı :D Bu işin aslı nedir ? Bu adamlar Neyin peşinde? milli eğitime mi bağlı?( ki öyle olsa bağırmaz böyle bişey demezdi) Çok merak ettim bu olayı. Acaba dolandırıcılar mı ?
:kop2:

• Beğen
Senyor Keş

Senyor Keş

Üye
Ana avrat girerdim ben olsam.

NEXUS

NEXUS

Üye
Dolandırıcılardır Hiç birşey yapmazlar :D

• Beğen
Bay H

Bay H

Üye
Bu e-okul zımbırtısı sadece isim olarak benzer aradıklarında milli eğitimden arıyorlar sanılsın diye. Kesinlikle önermediğim(şahsi düşüncem) internetten eğitim adı altında verilen hizmettir. Ayrıca milli eğitim ile hiçbir alakaları yoktur. Eğer tekrar arayıp yine sesini yükseltme gibi bir terbiyesizliğin içine düşerse karşılığını daha sert bir şekilde vermelisin.

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR, -Emre ve .NeXuS.
Joker.

Joker.

Üye
Bizide aradılar, ya bu bi eğitim şirketi mi diyeyim yoksa dershane mi diyeyim bilmiyorum ama size eğitim seti pazarlamaya çalışıyorlar.

• Beğen
Tepkiler: .NeXuS.
-Emre

-Emre

Üye
    Konu Sahibi
evet haklısınız :) sağolun cevaplar için :oke:

• Beğen
Tepkiler: .NeXuS.
The Shadow

The Shadow

Üye
Saydırmamak için hiçbir sebep yok cidden.

• Beğen
Tepkiler: Senyor Keş
ARİF MARAŞ

ARİF MARAŞ

Üye
senin taaaa diye başla aradıklarında:kop:

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
sırf snn için e okula girdim :Dbir de kadın onu kayıt altına alsa da sana bağırdığı için kendi kovulur :D :D :ehe

• Beğen
Tepkiler: -Emre ve ARİF MARAŞ
-Emre

-Emre

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler :)

İnternettin HOCA

İnternettin HOCA

Üye
Ben saydırırım.. bunlarla sınava girmek istiyorum diye :D

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Konuya açıklık getirdiği için teşekkürler. @SoulsEagle
:locked2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt