Birebir Ürünlerden Satın Alan Var Mı ?

Konu, 'Cep Telefonları Genel' kısmında Shorty Meeks tarafından paylaşıldı. Okunma: 971 | Cevaplanma: 0

Birebir Ürünlerden Satın Alan Var Mı ? konusuna benzer içerikler

1. Var mı ceset alan

Kadavra sergisi açarak eleştirilerin hedefi oldu. Şimdi isteyene kadavra satacağını açıkladı. Kadavraların kimyasal bir madde yardımıyla gerçek gibi görünmesini ve bozulmadan korunmasını sağlayan anatomist Günther von Hagens, bundan böyle...
  2. Spk lisansı alan var mı ?

Arkadaşlar , Aramızda spk lisansı alan ya da bu konu hakkında bilgi verebilecek biri var mı ? Spk lisansı almanın gerçekten faydası oluyor mu ? Bu sınava hazırlanmam için hangi kaynaktan çalışmamı önerirsiniz ? Temel düzey ya da ileri...
  3. androidtelefonlari.com'dan telefon alan var mı ?

AndroidTelefonlari.com - Samsung Galaxy S2 i9100, Taksitli, 2 Yil Garantili, Satın Al, Stoktan Teslim Şunu almayı düşünüyorum ama sorun çıkar mı ? 2 yıl normal garantisi oluyor mu bu cihazların ? Normal Samsung bayisine verebilir miyim garantiye ?
  4. Cfw isteği alan var mı ?

Arkadaşlar bazı istediklerim bi cfwde oluyo ama istemediğim şeyler çıkıyo beğenmiyorum. Tam istediğim gibi olmasını istiyorum. Yapabilecek var mı?
  5. casper telefonlardan alan var mı?

casper telefonlardan alan var mı?nasıl?aldıysanız performansları iyi mi malzeme kalitesi kamerası falan?
Yüklüyor...
03 Temmuz 2015 Cuma - 2:09:43