bır soru. Ve bu soruya mantıklı cevaplar aranıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Burak

Üye
    Konu Sahibi
bır soru. Ve bu soruya mantıklı cevaplar aranıyor
yorucu bir günün ardından eve gıdıyorsunuz.
Evın onune geldınız ve tam o sırada deprem oldu. Sız kactınız ama butun sevdıklerınız tanıdıklarınız öldü.
Cebınızde de hıc para yok. Bu andan sonra hayatta kalmak ıcın nasıl bır yol ızlersınız ?

Kedi Yavrusu

Üye
kızılay'ı beklerim onlar beni besler.

Burak

Üye
    Konu Sahibi
devletten bekleme herseyı :D

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Öncelikle Allah korusun diyelim . Ağzından yel alsın len . Bu nasıl bir düşünce ...
Sıyırttın mı sen ? :ehe

Tüylerim diken diken oldu . Ben cevaplamıyorum .:)

Kedi Yavrusu

Üye
iyi madem kızılay olmaz diyorsan, yıkılmış bi marketi sömürürüm.

Burak

Üye
    Konu Sahibi
DiaBLoS™;3474352' Alıntı:
Öncelikle Allah korusun diyelim . Ağzından yel alsın len . Bu nasıl bir düşünce ...
Sıyırttın mı sen ? :ehe

Tüylerim diken diken oldu . Ben cevaplamıyorum .:)

:ehe

Fahrettin.Onay

Fahrettin.Onay

Üye
Valla benm teyzem varr bidee halam var,yengem var :D

• Beğen
Tepkiler: burak9400

Kedi Yavrusu

Üye
i am legend filmindeki gibi yaparım :d: :d:

Fahrettin.Onay

Fahrettin.Onay

Üye
:kop:

Burak

Üye
    Konu Sahibi
fahrettin tanıdıkların sevdiklerin öldü ama.

LuckyDALT0N

LuckyDALT0N

Üye
Hayattan beklentim kalmaz,direk kara para haklarım :oke:

Fahrettin.Onay

Fahrettin.Onay

Üye
burak öle birşey olucaksa allah bilir ben sadece arkadaşımızın yorumuna güldüm.

dufy85

dufy85

Üye
barınacak biyer bulur hayatta kalmaya çalışırım ilk etapda.

sonrası Allah kerim.

mangdaşire

mangdaşire

Üye
öncelikle Allah bizi korusun.soruya cevabım,böyle bir durum olsa sevdiklerimin öldüklerinden emin olmam çünkü tam kapıya kadar gelmişim ve deprem olmuş,eger yaralanmazsam veya ölmezsem enkazdan öncelikle sevdiklerimi kurtarırım,sonra hepimiz sag çıktıysak hep birlikte o gün boyunca başka enkazlardan yaşam çıkarmaya çalışırız. eger ki sevdiklerimin hepsi öldüyse,benim zaten yaşamamın anlamı kalmaz,2. bi deprem olmasını beklerim(asla intihar etmem) 2. depremde yaralanırım,sıg bi yere çekilir ölümümü beklerim diye düşünüyorum.aslında 2. ihtimale normalde cevabım başka hayatlar kurtarmaya çalışırım olacaktı ama bu memlekette depremden sonra tek başına yaşamak ayrı bi mesele.bu yüzden ölmeyi beklerim.

Fahrettin.Onay

Fahrettin.Onay

Üye
öncelikle Allah bizi korusun.soruya cevabım,böyle bir durum olsa sevdiklerimin öldüklerinden emin olmam çünkü tam kapıya kadar gelmişim ve deprem olmuş,eger yaralanmazsam veya ölmezsem enkazdan öncelikle sevdiklerimi kurtarırım,sonra hepimiz sag çıktıysak hep birlikte o gün boyunca başka enkazlardan yaşam çıkarmaya çalışırız. eger ki sevdiklerimin hepsi öldüyse,benim zaten yaşamamın anlamı kalmaz,2. bi deprem olmasını beklerim(asla intihar etmem) 2. depremde yaralanırım,sıg bi yere çekilir ölümümü beklerim diye düşünüyorum.aslında 2. ihtimale normalde cevabım başka hayatlar kurtarmaya çalışırım olacaktı ama bu memlekette depremden sonra tek başına yaşamak ayrı bi mesele.bu yüzden ölmeyi beklerim.

katılıyorum mehmet kardeşim :oke:

'Lorelai

'Lorelai

Üye
Soru mantıklı olunca,mantıklı cevap verilir :D
Yoksa bu sorunun özelliği mi böyle "Anlamsız sorulara mantıklı cevaplar aranıyor ":hmmm

Fahrettin.Onay

Fahrettin.Onay

Üye
evett :D

Anıl Umut

Emekli Yönetici
Yeni ev yapıp otururum.
Off ya nerden de düşünüyorsunuz bunları :)
Allah korusun.

byilmazZ

byilmazZ

Üye
bir bank bulur otururum, uzun uzun dusunur ve kahrolurum, daha sonra icime yavas yavas bir aci dogar, sinsi sinsi butun vucudumu sarar, ardindan ilk buldugum kesici aletle bilegimi keserim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...