Bir kızı aradığımda konuya nasıl giriş yapabilirim ? (çok önemli arkadaşlar)

Sponsorlu Bağlantılar

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
    Konu Sahibi
Bir kızı aradığımda konuya nasıl giriş yapabilirim ? (çok önemli arkadaşlar)
Arkadaşlar bi arakadaş var kız tabiki böyle bir başlık açtığıma göre :D Bi konu var konuşmamız gereken ama aradığımda direkt olarak konuya geçmek istemiyorum başlangıçta nasıl bi konuşma yapılabilir ? İşte , " selam , naber " den başka neler olabilir ?? Lütfen yardımcı olun gerçekten çok önemli arkadaşlar :ağlarım:

Invoke

Invoke

Üye
erkek arkadaşınla konuşuyor gibi gir olaya =P

Fatic

Fatic

Üye
Bu saatte aricaksan konuyu anlar herhalde baska bisey konsmana gerek yok bence :)

Invoke

Invoke

Üye
bu saatte arama, ayıp. Sabah konuşursun :D

1996yb

Üye
Benim gibi olcan yani olgun olcan kardeş kimse cıvıkları sevmez olgun olyeter yani kesinlikle cıvıklık yapma ayrıca tipin yoksa kimse bakmaz bu devirde benim bir lafım var tipin yoksa paran olcak oda olmassa yaşama bilmem anlatabildimmi sana kolay gelsin daha iyi bilenler yardım eder tabiki.

Invoke

Invoke

Üye
Benim gibi olcan yani olgun olcan kardeş kimse cıvıkları sevmez olgun olyeter yani kesinlikle cıvıklık yapma ayrıca tipin yoksa kimse bakmaz bu devirde benim bir lafım var tipin yoksa paran olcak oda olmassa yaşama bilmem anlatabildimmi sana kolay gelsin daha iyi bilenler yardım eder tabiki.[/quote]

Hacı naptın adam hem fakir hem çirkinse, öl dedin resmen. Ayıp be.

1996yb

Üye
Benim bir arkadaş vardı tipi 1985 arnold schwarzeneger gibi pehlivan biriydi kaçtane kız arkadaşı var zenginde deil yani benim dediğim acı ama gerçek.

SheFy

SheFy

Üye
Valla çok güzel kızların yanında tipsiz apaçi kılıklı erkekler var. Zenginler mi değiller. Bu devirde dilin olcak. Güldürcen , ağzın laf yapıcak. Üstüne üstlük yakışıklıysan , zaten iş bitmiştir. Ama ben bunlar söylüyorum. Ama muhabbet kuracak kızlar az etrafımda. Yani kız seçiyor. Güzel olmayan kızla muhabbet etmiyorum. Bu iyi mi değil tabiki. Yabancı arkadaşlarım çok ve çoğu güzel. Onlarla muhabbet ediyorum karşılıklı iltifatlar. Herneyse tekrar söylüyorum. Olgun ol, çekingen olma, eşekler gibi gülme, güldürmeye çalış. Tip olmasa bile en güzel kızı tavlarsın. ;)

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR, UpOneTR ve -Börteçine-

1996yb

Üye
Ağzı laf yapanları ben pek erkek gibi görmüyorum veya şaklabanlık yapanları erkek gibi davran gine aynı sonuca varır zaten neyse beni ilgilendirmez bana göre tip önemli arkadaş kim ne derse desin tip olmadıktan sonra

Enes

Enes

Üye
akışına bırak her zaman yapmacık olamazsın neysen o olmaya devam et ve konuş konı konuyu açacaktır

MrTech

MrTech

Üye
Valla Enes abimin dediği gibi akışına bırakmak lazım. Yoksa olmuyor. Ben fazla kızlarla konuşmam. Onlar gelir muhabbet açıldıkça açılır öyle gider. Ciddiyimdir ve benim gülmem felan acayiptir ama gene akışına bıraktığımda harbi oluyor.

• Beğen
Tepkiler: Enes

ümran

Üye
Benim gibi olcan yani olgun olcan kardeş kimse cıvıkları sevmez olgun olyeter yani kesinlikle cıvıklık yapma ayrıca tipin yoksa kimse bakmaz bu devirde benim bir lafım var tipin yoksa paran olcak oda olmassa yaşama bilmem anlatabildimmi sana kolay gelsin daha iyi bilenler yardım eder tabiki.

Hacı naptın adam hem fakir hem çirkinse, öl dedin resmen. Ayıp be.[/quote]
ahaha :D

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
    Konu Sahibi
yok beyler konuyu yanlış anlamayın sevgili olayı falan yok kardeşden öteyiz 3-4 yıldır ama konuda önemli yani :D