Bir Kadının Kalbini Kazanma Yöntemleri

Sponsorlu Bağlantılar

sevimlibrad

sevimlibrad

Üye
herkesin derdi başka arkdaş :D bnm derdim ve sorum şu:şimddiiii bn 2 aydır bi kızın peşindeyim ve bu kızın herşeyini biliyorum.evlerimizde yakın ama okullar farklı.ben bu kızla konuşma girşiminde bulunablmek için bu sabah kızın otobüs beklediği durağa gittim ve bn durağa gelmeden 15dk. öncesine kdar kız durakta diildi.neyse sonra kız geldi durağa ve yalnızdı durakta sadece o ve bendik.Kızın otobüse binmesine 5 dk. vardı ve ben bu süre dağarcıında kızla konuşmak için cesaretlenme çabasındaydımkii o lanet otobüs geldi ve kız binip gitti ama peşini bırakmcm yrn sbh aynı sistem devam ama kızla hiç knşmşlğm yok lafa ne die başlasam bi yardım dostlar :D :islik
cesur ol oda belki senden hoşlanıyor,kaybedecek bir şeyim yok de kendine ,kötü bir söz söylemiyorsunki bunu telkin yap direkt söyle arka bahçe lafları hoş olmaz :ehe ha unutmadan doğal ol,neysen o ol kızlar doğal erkeklerden hoşlanır,ilk adım merhaba de,nasılsınız? çok tatlısınız de :D sizin gibi bir bayanla çay içmek güzel olurdu de gerisi gelir eger kız bilmemki derse 1" evet olur " demektir naz yapıyor :ehe

greenmile

greenmile

Üye
bu konu 2005 yılından beri burda mı? :)

• Beğen
Tepkiler: pelın_
barlasmlh

barlasmlh

Üye
teşekkürler güzel birşey

mecuting

Üye