Bir fotoğraf programı arıyorum :(

Konu, 'Android Oyun ve Uygulama İstekleriniz' kısmında CasuS_87 tarafından paylaşıldı. Okunma: 391 | Cevaplanma: 6

1. Bir fotoğraf programı arıyorum :(

< Resmi açmak için tıklayın >
    Arkadaşlar bu uygulamanın apk sı var mıı ? :)

Yazan: CasuS_87
  2. galaxy'de gösterdiğine göre tabiki de var.

3. var arkadaşım araştır zten resmini nulmuşsan konusun da bulmuşsundur :)

4. Bildiğim kadarıyla s4 de yüklü geliyor

- - - Eklendi - - -

Arıyorum 2 gündür :)

5. CasuS_87 bunu beğendi.
  6. videodaki telefon iphone :) ama program android
    şaka bi yana programı kullanıyorum... çokda hoşuma gidiyor açıkcası...
    ayrıca s4 de orjinalinde var bu özellik
    peki note2 için s4 deki silgi özelliğini bulabilirmiyiz ki???
    sabit 4 resim çekiyor... resmin içindeki hareketli nesneleri falan otomatik siliyor... örneğin arkadan geçen bir araba vb...

Bir fotoğraf programı arıyorum :( konusuna benzer içerikler

1. şöyle bir program arıyorum

Arkadaslar cektigim fotolara photoshop yapan bir program arıyorum.Yalnız çok basit bişey olmasın.Bilen birisi varsa bana söylesin.DOSYASINI YOLLARSANIZ SEVİNİRİM.İYİGÜNLER:-)
  2. fotoğraf ve video sansürleme programı arıyorum

arkadaşlar videoları ve fotoğrafların herhangi bir yerini sansürleyecek bir program arıyorum... sizde varsa paylaşırsanız sevinirim...
  3. şöyle bir program arıyorum

arkadaşlar anlatmaya çalışacağım şey çok uzun o yüzden bu başlığı girdim. modlar yanlış girdiysem özürler şimdiden. kullandığım herhangi bir programın(ayarlarıyla birlikte) apksini alabileceğim bir program var mı arkadaşlar. normal apk alanı...
  4. Bir program arıyorum!!!

Arkadaşlar İOS için bir program arıyorum. Kısaca derdimi şöyle anlatayım; şimdi odamın her tarafında 3G çekmiyor mesela hız ölçer gibi bir program olacak bulunduğum noktada internetin Edge mi 3G mi 3G+ mi çektiğini gösterecek. Böyle bir program...
  5. Şöyle bir program arıyorum...

Arkadaşlar bir kitap okuma programı arıyorum.Ofis programı olmasın.mesala gercek kitap okuomuş gibi sayfaları elinle çevirebilecegin arayüzü kullanışlı sade.kurulumu işkence olmayan lisans derdi olmayan signed unsigned farketmez.extradan sözlük...
Yüklüyor...
02 Temmuz 2015 Perşembe - 12:50:41