bir evlilikte kaç çocuk idealdir?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
' KalendeR '

' KalendeR '

Üye
    Konu Sahibi
bir evlilikte kaç çocuk idealdir?
evet arkdaslar fakırlık kıtlık ve yoksulluğun da kol gezdiği ülkemiz insanlarının sizce kaç çocuk yapmaları ıdealdır? bu tabı kı butce gelırıne ve yasam tarzına bağlı olarak da değişir.. siz olsanız , kaç çocuk?...

aLone

aLone

Üye
bence 2 en ideal

Cynical

Cynical

Üye
Bence de 2 çocuk ideal.

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
evet 2 çocuk :ehe

' KalendeR '

' KalendeR '

Üye
    Konu Sahibi
yahu nıye bu ıkıye taktınız bu kadar:kop:

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
sürü mü kuralım :ehe sen kaç tane istiyorsun :ehe

' KalendeR '

' KalendeR '

Üye
    Konu Sahibi
sürü mü kuralım :ehe sen kaç tane istiyorsun :ehe

valla kardeş ben bir tane isterim..

bir gün ormandaki hayvanlar bırıbırıyle iddiaya girmişler hangımız daha cok cocuk dogurabılır dıye?
tavsan ben bı dogurmaya 15 dogurrum demıs,ordan kaplumbaga atlamıs benden de bı 10 cıkar:) sonra tılkı demıs ben den su kadar obürü demıs benden bu kadar cıkar.. bır sonuca varamamıslar...
bılge bır hayvan bız bunu en ıyısı krala aslana soralım o her seyı bılır demıs ve kralın huzuruna cıkmıslar..
demısler kı bız boyle bır kavgaya tutustuk kralım sızce bızım hangımız daha fazla dogurur?
kral gerılmıs ve aynen:valla arkadaslar sızın hangınız kac tane cocuk dogruur bılmem ama ben bır tane dogurum ama ASLAN doğuruum.. benımki de oyle bısey nasıp kısmet inşallah:)

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
inşallah :ehe

alibilek

Üye
6 tane :D niye derseniz 3 tanesini okutup 3 tanesinide çalıştırırsam tamam köşeyi döneriz :P şakada gerçekten bol çocuk iyidir malum türk nüfusunun azaldıgı 21.yüzyılda biraz çoğaltalım dimi :D

' KalendeR '

' KalendeR '

Üye
    Konu Sahibi
6 tane :D niye derseniz 3 tanesini okutup 3 tanesinide çalıştırırsam tamam köşeyi döneriz :P şakada gerçekten bol çocuk iyidir malum türk nüfusunun azaldıgı 21.yüzyılda biraz çoğaltalım dimi :D

aliiiii hos geldin dostum:)) yıne yaptın yapacagını

-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
1 veya 2 tane olablir

arslansem

arslansem

Üye
3 iyi 3:ehe

Pure Life

Pure Life

Üye
çok çocuk yapalım soyumuz kurumasın:ehe

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
ya ne gerek var futbol takımı mı kuracaksınız :ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt