Bir Erkek Sizden Hoslanıyorsa Nasıl Davranır?

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 2313801

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Bir Erkek Sizden Hoslanıyorsa Nasıl Davranır?
Evet arkadaslar. Ben bır erkek olarak bunu sıze acıklayacagım.
1- Sız bakarken sıze bakmamaya calısır. /karsı karsıya olsanız bıle/
2- Baksa dahı bu sure en fazla 3 sanıyedır maxımum sure.
3- Elını yanlıslıkla uzerıne koyun. Eger yuzunuze bakıp elını cekıp baska bır yere gıdıyorsa bu muhtemeldır. /Tabı elını cek surdan be vs. Derse cok umıtlenmeyın derım/
4- Madde 3 ü nereden anladım. Cunku erkekler hoslanmadıkları kızın elıne degmesınden vesayıre korkmazlar.
5- Kızların bellı etmesını ısterler. Bız utangacızdır. Kızlar 1 adım atarsa bız 2 adım atarız
6- Arkadaslarıyla sızı konusurlar. Ve onların sızın hakkında goruslerı bızım ıcın onemlıdır. O yuzden kankalarıyla ıyı anlasmaya bakın. Ama cok ılgı gostermeyın kankalarına. Bu hem onla hemde onun kankalarıyla arasının bozulmasına sebep olabılır.
7- Bır yerde yalnızken ve onun oraya gelecegını bılıyorken aglayın. Eger sıze bır kac cumle kurup gıt elını yuzunu yıka derse bence +1 ekleyın. Eger oyle cıkıyor veya basıtce neden aglıyosun der gıderse pek umıtlenmeyın

Evet erkek arkadaslar bana yardımcı olurlarsa sevınırım. Sımdılık benden bu kadar. Ekstra sorularınız olursa buraya yazınız...

• Beğen
Tepkiler: soyupakhasan

oznkrts

oznkrts

Üye
Bu herif erkekligin can düşmanı :D

soyupakhasan

soyupakhasan

Üye
helal sana

Silinen Üye 2313801

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
kime helal la :D@oznkrts neden la :D@oznkrts neden la :D

soyupakhasan

soyupakhasan

Üye
sana helal treksimut

BelaMonte

BelaMonte

Üye
imam hatipe gidiyoruz, okulda bir kız yok. Yokluktan kotu bir şey yapmaya korkuyorum.

DDorlion

DDorlion

Üye
imam hatipe gidiyoruz, okulda bir kız yok. Yokluktan kotu bir şey yapmaya korkuyorum.
Bizde Motorlu Araçlar Bölümündeyiz 1 Kız Yok 32 Erkek Bir Sınıftayız Atölyede Kız Hoca Dahi Yok Ufaktan Millet Birbirine Kurulmaya Başladı Sanki Korkuyorum Postu Deldirmeden Bitiririm İnşallah Şu Okulu :D

achambo

achambo

Üye
Bizde Motorlu Araçlar Bölümündeyiz 1 Kız Yok 32 Erkek Bir Sınıftayız Atölyede Kız Hoca Dahi Yok Ufaktan Millet Birbirine Kurulmaya Başladı Sanki Korkuyorum Postu Deldirmeden Bitiririm İnşallah Şu Okulu :D

0-16 kişi bizde

Invoke

Invoke

Üye
Ne dandik konu la bu :D

• Beğen
Tepkiler: BLooD_ReG, soyupakhasan ve achambo
Invoke

Invoke

Üye
hiç anlamadım ama layklıyom panpa :ehe

• Beğen
Tepkiler: achambo
oznkrts

oznkrts

Üye
Harbi lan ne dandik konudur bu :D

aslında türk erkekleri için geçerli degil bu ben çeviriyim en iyisi türkçeye

1 sevdiginiz kızı sürekli gözünüzle taciz edin sevdiginiz kız eşşek degilse anlıyacaktır :D

2 Bakmada sınır tanımaz beleş olsa gerek

3 Sakın ola elinizi üstüne koymayın erkegin içindeki hayvanı dışarı çıkarırsınız :P

4 erkeklerde dokunma duyusu çok gelişmiştir onun için sevdigi sevmedigi her kese dokunur

5 %90 utangaç degildir merdivenden çıkar gibi çıkma teklif eder kendisi 100 adım atar kıza zorla 10 adım attırır :D

6 Arkadaşlarıyla sizin hakkınızda söyledigi tek şey ona yan gözle bakanın neyse bu kısım önemli degil

7 Bi erkegin yanında asla aglamayın zayıf ve kolay hedef olursunuz :D

Eklicek olan :P

• Beğen
Tepkiler: DDorlion
Invoke

Invoke

Üye
Bir tek 6ya katılıyom hacı :D

achambo

achambo

Üye
bu ne la ben utanırım:ehe