BİR ÇOCUĞUN MELEĞi...

Sponsorlu Bağlantılar

milagros_zuzu

milagros_zuzu

Üye
    Konu Sahibi
BİR ÇOCUĞUN MELEĞi...
-Bir zamanlar dünyaya gelmeye hazirlanan bir çocuk varmis. Bir gün Tanriya sormus:
Tanrim, beni yarattigini dünyaya gönderecegini söylediler, fakat ben o kadar küçük ve güçsüzüm ki, orada nasil yasayacagim?
-Tüm meleklerin arasindan bir tanesini senin için seçtim. O seni bekliyor olacak ve seni koruyacak. Melegin sana her gün sarki söyleyecek ve gülümseyecek. Böylece sen onun sevgisini hissedecek ve mutlu olacaksin.
- Peki insanlar bana bir sey söylediklerinde dillerini bilmeden söylenenleri nasil anlayacagim?
- Melegin sana dünyada duyabilecegin en güzel en tatli sözcükleri söyleyecek,konusmayi dikkatle ve sevgiyle sana o ögretecek.
- Dünyada kötü adamlar oldugunu duydum,beni kim koruyacak?
- Melegin seni kendi hayati pahasina dahi olsa daima koruyacak. Fakat ben seni bir daha göremeyecegim için çok üzgünüm ama biliyorum ki, melegin sana sürekli benden söz edecek ve iyi bir insan olmanin yollarini sana ögretecek. O sirada Cennette bir sessizlik olur ve dünyanin sesleri cennete gelmeye baslar. Çocuk artik dünyaya gelmek üzere oldugunu anlar ve son bir soru sorar :
- Tanrim, eger dogmak üzere isem lütfen çabuk söyle bana melegimin adi ne ?
- Meleginin adinin önemi yok yavrum sen onu ANNE diye çagiracaksin...

• Beğen
Tepkiler: maviay98

POWER

POWER

Üye
Daha önce slayt halinde verilmişti ama yinede teşekkürler. Hatırlamışken ben de meleğimi arıyayım :)

burak9400

burak9400

Üye
benim melek mutfakta yemek hazırlıyo bana şuan:D

Romantik Prens

Romantik Prens

Üye
teşekkürler :)

Dwyane_Wade

Üye
annemi özledim yaa...gurbette olmak çok zor...neyse birkaç gün içinde vizelerden kurtulup memlekete 2 haftalığına gidiyorum...

-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
allah insanı meleğinden ayırmasın