Bir aşk hikayesi (N8)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

efe_24

Üye
    Konu Sahibi
Bir aşk hikayesi (N8)
Ben onu Eylül Ekim ayların da N97 mini yi abime kaptırdıkdan sonra yeni telefon arayışlarına girince gördüm dedimki bu telefondan kesinlikle almalıyım. Ondan sonra yılbaşı gecesine kadar o bekleyiş sanki bir ömür gibi geldi... En sonunda almıştım N8'imi herkes heryerde bu telefonu konuşuyordu gerek görünüşü gerek donanımı gerekse işletim sistemiyle.... ne İphoneler ne Samsunglar yanından bile geçemiyor internette video izleme konusunda sınıfta kim olsa video izlemek isteyen gelip benden N8'imi
istiyor tabi ben içten içe küfür ederek veriyorum taki o güne kadar... bir tanesi N8'imi yere düşürene kadar ondan sonra bir Allah'ın kulu alamadı N8'imi benden... aşığım resmen N8'ime ve burda N8 böyle şöyle diye sallayanları, kullanmadan yorum yapanları dar ağacına çıkartıp asasım geliyor...:off::off:... gidin android forumunda sallayın arkadaş s^3 bölümünde ne işiniz var eee tabi orası bura kadar gelen giren olmuyor sizde haklısınız ne diyelim ....:off:

Uruloki

Uruloki

Üye
bak bir şey diyeyim mi birazdan başkaları gelicek forum kirliliği filan diyecek sonra mod gelicek konuyu silicek yapmayalım böyle şeyler başka konu vardı zaten bölümde ve düşürdükçe alışırsın bak mesela ben

PriZm

PriZm

Üye
Bir aşk hikayesi:ehe

şaka bir ana Fandroidlerin amacı symbianı laflarla batırmak.yerin dibine sokmak.

Symbian Belle nin gelmesini merakla bekliyorum bakalım Fandroidler o zamanda bu kadar geveze olabileceklermi?

SilentOne

SilentOne

Üye
aşk adama bole şeyler yaptırır adam ne güzel duygularını açmış :D

SilentOne

SilentOne

Üye
Bir aşk hikayesi:ehe

şaka bir ana Fandroidlerin amacı symbianı laflarla batırmak.yerin dibine sokmak.

Symbian Belle nin gelmesini merakla bekliyorum bakalım Fandroidler o zamanda bu kadar geveze olabileceklermi?

kanka tabi belle geldiğinde kusursuz gelmeli yoksa tepemize çok pis gelirler

• Beğen
Tepkiler: ~N.A.W.Y~ ve nonamex

nonamex

Üye
|-)

gokturk_prensi

gokturk_prensi

Üye
Ben n8 le düzenli bir ilişki içerisindeym :) Yeri gelir severim yeri gelir döverim :) Ama konu kilit olacak gibi :ehe

mcnpl4

mcnpl4

Üye
bende konu accam gelin:) bir ask hikayesi(gamze):d:

• Beğen
Tepkiler: DenizhaNq ve gokturk_prensi
SilentOne

SilentOne

Üye
büyük bir ihtimalde olucak heralde :D

PriZm

PriZm

Üye
Olsun kilit olana kadar Symbian^3 aşkımızı bağıracaz!:ehe

Kedi Yavrusu

Üye
"ne İphoneler ne Samsunglar yanından bile geçemiyor internette video izleme konusunda"

!??!?

• Beğen
Tepkiler: ~N.A.W.Y~ ve nonamex
gokturk_prensi

gokturk_prensi

Üye
Ben belle geldiği gün aşkımızı yenilemeyi düşünüyorum :d:

mcnpl4

mcnpl4

Üye
nikah tazelersiniz artik:tebessüm:

• Beğen
Tepkiler: ~N.A.W.Y~
mcnpl4

mcnpl4

Üye
ben kuma alcam walla.. Bosanmam:ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...