BiODATA 3KM MENZİLLİ WIRELESS USB ADAPTOR BT-WI100 1000MW

Sponsorlu Bağlantılar

toptantedarik

toptantedarik

Üye
    Konu Sahibi
BiODATA 3KM MENZİLLİ WIRELESS USB ADAPTOR BT-WI100 1000MW
Ürün Özellikleri DAHA GÜÇLÜSÜ YOK!!! STOKLARLA SINIRLI KAMPANYA FİYATI 70 TL

1000mW Usb Wireless Alıcı ile 3KM Menzilde Bedava İnternet
Masaüstü Yada Dizüstü Bilgisayarınızdan Kullanımıza Açık Kablosuz Ağlara Kolayca Bağlanın

Alışveriş Merkezleri, Cafeler, Restorantlar, Okullar, Üniversiteler ve Hastanelerde genellikle yüksek hızlı wireless internet verilmektedir.
Bu ürünle açık alanlarda 3000 mt`lik daire içerisindeki tüm wireless sinyalleri yakalayarak internete ücretsiz bir şekilde erişebilirsiniz.
PC`nize veya Notebookunuza usb ile bağlayıp çevrenizdeki wireless sinyallerini almaya başlayabilirsiniz, kurulumu ve kullanımı gayet basittir.
Ürünü bilgisayarınıza taktığınızda merkezi bi yerde yaşıyorsanız muhtemelen aşağıdaki gibi bir ağ listesiyle karşılaşacaksınız
Yeni nesil Wireless-N 802.11n, 802.11a/b/g/n destekli.​
Ürün Wireless-N destegine sahiptir.En yeni nesil kablosuz ağ standardıdır.Bu size 300mbps hız sağlar.Standart wifi alıcıları 150mbps hız destegine sahiptirler.​
Cihaz diğer benzerlerine göre %15 daha performaslı ve Wireless-N destegine sahiptir.​
· IEEE 802.11a/b/g/n ile uyumlu, Çıkartılabilir RP-SMA anten konnektörü
· USB 2.0 ile tam 300Mbps verimi , USB 1.1 adaptörlere göre 10 kat daha hızlı
· Harici anten konnektörü sayesinde daha yüksek çekim gücü elde edilebilme 3000metreye kadar çekim mesafesi (Çevre koşullarına baglıdır)
· 9dbi anten ile artirilmis kapsama alani
· inceltilmis şık dizayn
· Masaüstü ve dizüstülerde kullanmak için USB 1.1 ve 2.0 uyumlu.
· Vista32/64bit,XP32/64bit,WinME,Windows98,Linux ile tam uyum.
· Yüksek güvenlikli 64/128/256bit WEP şifreleme, TKIP, WPA, 802.11
· Boyutlar :8.5*2.2*6.3cm
· Ağırlık :40gr

• Support IEEE 802.11n draft 3.0 standard
  • Support IEEE 802.11 a/b/g standards
  • Support 2.4GHz and 5.8GHz frequency band, MIMO (Multiple Input Multiple Output)
  • High speed transfer TX data rate up to 150 Mbps
  • High speed transfer RX data rate up to 300 Mbps
  • High Transmitter Power

Kutu içerigi;Alıcı,9dbi anten,usb kablo,orjinal driver.
Ürün Windows 7 , Mac ve Linux İşletim sistemleri ile tam uyumludur.
STOKLARLA SINIRLI KAMPANYA FİYATI : 70 TL

ÜRÜN İNCELEME VE ALIM LİNKİ:

Utku

Utku

Üye
3KM çok geniş bir alan :D

Scofield™

Scofield™

Üye
Utku™;3188165' Alıntı:
3KM çok geniş bir alan :D

Aynen öyle kardeş inanılır gibi değil, 3km içerisinde en az 20-30 kişi çıkar...:naughty:
Tabi şifrelerinide kırmak ayrı bi dert:destere:

evlattr

evlattr

Üye
ben bunu kendi bilgisayarımda masa üstü bilgisayarımda nasıl kullanabilirim masa üstü bilgisayarımda wireless özelliği yok bu cihaz artı wireless özelliğidemi sunuyor

Scofield™

Scofield™

Üye
ben bunu kendi bilgisayarımda masa üstü bilgisayarımda nasıl kullanabilirim masa üstü bilgisayarımda wireless özelliği yok bu cihaz artı wireless özelliğidemi sunuyor
Evet ya bende merak ediyorum bunu..:evet:

ceronimo04

ceronimo04

Üye
Bu alıcagınız elektronik cihazı masaüstü veya laptop farketmez usb girişine takıyorsunuz. Bu sayede bilgisayarınıza wireless özelliği eklenmiş oluyor.

3km alanda çok geniş bir alan. :)

Scofield™

Scofield™

Üye
Bu alıcagınız elektronik cihazı masaüstü veya laptop farketmez usb girişine takıyorsunuz. Bu sayede bilgisayarınıza wireless özelliği eklenmiş oluyor.

3km alanda çok geniş bir alan. :)
Yazın kesin alıcam ama...:oke:

evlattr

evlattr

Üye
ürünü kullanan varmı nette hiç yorumda bulamadım

hakdogan_88

hakdogan_88

Üye
Ben kullanıyorum. İlk denediğim yerde 20'ye yakın sinyal bulmuştu:alkis. Evde masaüstü pc ye bağlı. :D

freemankenan

Üye
ben bizzat satıyorum cok abartili en fazla 500 mt etkili alan ve karşı modemlerin vericiside cok onemli yani kısacası hayal peşinde koşmayin

byMaMe

byMaMe

Üye
chipseti ne kardeş:hmmm

Üst Alt