BimCell Telsiz Kullanım Ücreti

Konu, 'BİMcell' kısmında aliosman166 tarafından paylaşıldı. Okunma: 5336 | Cevaplanma: 9

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. BimCell Telsiz Kullanım Ücreti

bu tarifede de telsiz kullanım ücreti alınıyor mu? Aylık kaç tl alınıyor?

Yazan: aliosman166
  2. Ilk etapta müşteri kazanmak için alacaklarını sanmam ama sonraları diğer operatörler gibi vergi alır :oke:

3. Yeni hat alınca 1 yıl süreyle vergi alınmıyormuş ama numara taşıyınca alınıyormuş DH deki yorumları okumuştum öyle söylüyorlar

aliosman166 bunu beğendi.
  4. üye sayısı artınca fiyatları da artırır bunlar eğer öle bişi olursa vodafona akarız artık :)

5. Bimcell ilk 5 yıl şebeke sorunu rahat yaşar ve müşteri kazanmak için fiyat artıracağını hiç sanmıyorum :oke:

6. Arkadasım bim de çalışıyor
    Mağaza sorumlu yardımcısı
    Demesine göre
    Tüm şebekelere baglanabiliyormus
    Diger operatörler ile anlaşmış
    Turkcell vodafone avea
    Ama demesine göre
    Alt yapı aveadanmis :)

7. Bim rte'nin yani konuyu açmaya gerek yok anlaşılıyo :)

8. Arkadaşlar ben oğlumun Avea olan hattını bilcell e taşıdım içindeki kontürler dahil aynen aktarıldı.Fakat telsiz kullanım üçreti diğer hatlarda olduğu gibi 1.21 tl alınıyor.Kısacası Turkcel Hazırkart - Muhabbet hat misali ha avea ha bimcel bi tür avea nı değişik bir tarifesi gibi düşünün.
    Yukarda ki arkadaşın dediği gibi bir şey de yok Avea nın çekmediği yerde Turkcel veya Wodafone ye bağlanmıyor yani.Şebeke yok diyor.

9. şurada iyi burada iyi demeyin arkadaşlar herşey baz istasyonuna bağlı.

10. avea alt yapısını kullanıyor

BimCell Telsiz Kullanım Ücreti konusuna benzer içerikler

1. Vodafone Telsiz Kullanım Ücreti ( 27 Temmuz 2011 | Vodafone Destek / Sorun / Şikayet )

Vodafoneden 27.07.2011 16:12 tarihli gelen sms 1 AĞUSTOS ITIBARIYLA ADINIZA DEVLETİMİZE ÖDENECEK TELSİZ KULLANIM ÜCRETİ AYLIK 1.1TL OLARAK BAKIYENİZDEN DÜSÜLECEK. Bu nedir arkadaş yaaa ? Ben telsiz kullanmıyorum, hattı bi tarafıma takıp...
  2. Telsiz kullanım ücreti (avea) ( 7 Eylül 2011 | Cep Telefonları Genel )

Az önce aveadan bilgilendirme mesajı geldi arkadaşlar aynen iletiyorum: Adınıza devlete ödenen 1.1 TL Telsiz Kullanım ücreti 9 Eylülden itibaren her ay bakiyenizden düşecektir. Detaylı bilgi için 9595i ücretsiz arayabilirsiniz.
  3. Avea Telsiz Kullanım Ücreti ( 15 Eylül 2011 | Avea Genel Bilgiler / Haberler )

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından yayınlanan 2012 Yılı Telekomünikasyon Hizmetleri Ücret Tarifesi uyarınca; 2011 yılında 13,20 TL olarak uygulanan Telsiz Kullanım (TK) Ücreti, 2012 yılı için 14,56 TL olarak belirlenmiştir....
  4. Telsiz kullanım ücretini çıkaranııın . . . ( 26 Haziran 2012 | Konu Dışı )

Sms yapmak için bugün 10 lira yükledim. Avea kullanıyorum 1000+10000 sms 9 lira ama hattında 10 lira olmazsa yükleyemiyorsun. Bugün Yükledim on lira sms otomatik olacak diye bekliyorum bi baktım bildirim geldi. Kullanım miktarı 1 Kullanım tutarı...
  5. Telsiz Kullanım Ücreti ( 23 Ocak 2013 | Turkcell Kampanyalar / Tarifeler )

20.01.2013 Tarihinden İtibaren Standart Tarifeden Telsiz Kullanım Ücreti Alınmaya Başlandı. Yani Turkcell Kaçışınız Yok Her Türlü Alıcaz Diyor.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
02 Ağustos 2015 Pazar - 5:17:08