BimCell Telsiz Kullanım Ücreti

Sponsorlu Bağlantılar

aliosman166

aliosman166

Üye
    Konu Sahibi
BimCell Telsiz Kullanım Ücreti
bu tarifede de telsiz kullanım ücreti alınıyor mu? Aylık kaç tl alınıyor?

gölgee_65

gölgee_65

Üye
Tommy Vercetti

Tommy Vercetti

Üye
Yeni hat alınca 1 yıl süreyle vergi alınmıyormuş ama numara taşıyınca alınıyormuş DH deki yorumları okumuştum öyle söylüyorlar

• Beğen
Tepkiler: aliosman166
aliosman166

aliosman166

Üye
    Konu Sahibi

Ilk etapta müşteri kazanmak için alacaklarını sanmam ama sonraları diğer operatörler gibi vergi alır :oke:
üye sayısı artınca fiyatları da artırır bunlar eğer öle bişi olursa vodafona akarız artık :)

gölgee_65

gölgee_65

Üye
üye sayısı artınca fiyatları da artırır bunlar eğer öle bişi olursa vodafona akarız artık :)

Bimcell ilk 5 yıl şebeke sorunu rahat yaşar ve müşteri kazanmak için fiyat artıracağını hiç sanmıyorum :oke:

theyunus

theyunus

Üye
Arkadasım bim de çalışıyor
Mağaza sorumlu yardımcısı
Demesine göre
Tüm şebekelere baglanabiliyormus
Diger operatörler ile anlaşmış
Turkcell vodafone avea
Ama demesine göre
Alt yapı aveadanmis :)

Krofessional

Bim rte'nin yani konuyu açmaya gerek yok anlaşılıyo :)

yasin054

yasin054

Üye
Arkadaşlar ben oğlumun Avea olan hattını bilcell e taşıdım içindeki kontürler dahil aynen aktarıldı.Fakat telsiz kullanım üçreti diğer hatlarda olduğu gibi 1.21 tl alınıyor.Kısacası Turkcel Hazırkart - Muhabbet hat misali ha avea ha bimcel bi tür avea nı değişik bir tarifesi gibi düşünün.
Yukarda ki arkadaşın dediği gibi bir şey de yok Avea nın çekmediği yerde Turkcel veya Wodafone ye bağlanmıyor yani.Şebeke yok diyor.

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
şurada iyi burada iyi demeyin arkadaşlar herşey baz istasyonuna bağlı.

phasan

phasan

Üye
Arkadaşlar ben oğlumun Avea olan hattını bilcell e taşıdım içindeki kontürler dahil aynen aktarıldı.Fakat telsiz kullanım üçreti diğer hatlarda olduğu gibi 1.21 tl alınıyor.Kısacası Turkcel Hazırkart - Muhabbet hat misali ha avea ha bimcel bi tür avea nı değişik bir tarifesi gibi düşünün.
Yukarda ki arkadaşın dediği gibi bir şey de yok Avea nın çekmediği yerde Turkcel veya Wodafone ye bağlanmıyor yani.Şebeke yok diyor.

avea alt yapısını kullanıyor