bilgisyar ile andoid telefonla intenete bağlanma yardım!!!!!!??????????

Konu, 'Android Genel' kısmında xxxmahmutxxx tarafından paylaşıldı. Okunma: 5841 | Cevaplanma: 5

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. bilgisyar ile adroid telefonla intenete bağlanma nasıl olur bir türlü yapamadım adroid telefonla bilgisyardan internete giriyorum ama tam tersi olmuyo nasıl olucak bilen varmı (masaüstü usb kalosu ile olucak)

Yazan: xxxmahmutxxx
  2. telefonu bilgisayara bağlayıp telefon üzerindeki interneti bilgisayardan kullanabilirsin. ancak bilgisayarındaki interneti usb yada bluetooth ile telefonundan kullanma imkanı şimdilik yok malesef.

3. android telefon derken mesela bende galaxy 9003 var kablosuz ag ayarlarında mobil apps var bu secenegi açıp pc den cep üzerinden süper bi şeklde kullanıyorum

4. cep üzerindeki neti pc de zaten kulanabiliyoruz da, pc deki neti cepten kullanamıyoruz.

5. tele bağlı mesela htc desire z var benim ayarlardan giriyon ve kablosuz özelliği ve ağlar a giriyon sonra taşınabilir wi-fi hotspottan açıyon ve kablosuz ağ olarak görünüyor notebookta

6. oluyor kardeş oluyor....
    bilgisayarın dediğin laptopmu yada usb ethernet kartı varmı masaüstünde biraz özellik belirt daha iyi yardımcı olunur.bigisayardaki kablodan gelen interneti usb ethernet kartı yada laptopda windows 7 yüklüyse connectify me programı var, google amcaya sor o bilir indir ve kullan.sadece bu kadar
    ayrıca android dediğin tele biraz açıklık getirsen bir sürü android cihaz var hangisi , bunların suite tarzında programları var onlardan kablo ile direk bağlanabiliyosun, mesela bende s2 var kabloyu takıyorum bağlanılabilir ve taşınabilir internet ayarlarından usb yi seçtiğimde yukarıdaki anlattığımın tersini yani cep telin internetini bsayarda kullanabiliyorum gibi,

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.