Bilgisayarım Güncelleme Yapmıyor

Konu, 'Windows İşletim Sistemi Teknik Yardım - Destek' kısmında Dogus Pertez tarafından paylaşıldı. Okunma: 1311 | Cevaplanma: 0

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Bilgisayarım Güncelleme Yapmıyor

pc güncelleme yapmıyor
    Bilgisayar Güncelleme sorunu

Bilgisayar Güncelleme sorunu yaşıyorsanız ilk yapmanı gereken saat ve tarihi ayarlarınızı kontrol etmektir.

Eğer sorun ordan kaynaklanmıyorsa;

Microsoft Update Web sitesine (http://update.microsoft.com/microsoftupdate) erişmeye çalıştığınızda, 0x80245003 hatasını görebilirsiniz ve güncelleştirmeleri tarayamayabilirsiniz. Bu sorun oluşursa, tarayıcınızı alternatif siteye (http://test.update.microsoft.com/microsoftupdate) yönlendirmeniz ve ActiveX denetimini yüklemeniz gerekir. Bunu yaptıktan sonra güncelleştirmeleri tarayabilirsiniz.

eğer hala sorun düzelmesiyse pc nize format atmanız gerekmekte..

Yazan: Dogus Pertez

Bilgisayarım Güncelleme Yapmıyor konusuna benzer içerikler

1. Nokia E72 Güncelleme Yapmıyor. ( 2 Mart 2010 | Symbian S60v3 Destek )

Arkadaşlar Nokia Software Updater ile güncelleme yapmak istiyorum buluyo yüklüyo fakat kurmaya başlayınca ekran kararıyo ve işlem yapmıyo Software Updater Bağlantı kesildiğini söylüyo tekrar kapatın açın devam edin diyo ama yine aynı işlem ekran...
  2. Miui neden artık güncelleme yapmıyor?? ( 29 Nisan 2012 | Android Genel )

Arkadaşlar miui htc den neden elini ayağını çekti artık güncelleme yayımlamıyor bilgisi olan varmı hala eksikleri mevcut halbuki?? Htc desire için rom tavsiye edecek kimse varmı ayrıca??
  3. 5800 güncelleme yapmıyor ( 9 Kasım 2012 | Symbian S60v5 Yazılım Destek )

yazılım sürümüm V52.0.007 2 yıl önce çıkmış olan v60 a bir türlü geçemedim nokia sofware updater son sürümü kullandığımı söylüyor yardımcı olursanız sevinirim..
  4. Nvidia ekran kartı güncelleme yapmıyor ( 29 Aralık 2012 | PC Donanım Teknik Yardım )

Nvidia guncellemesi yaparken uyumlu grafik donanımı bulunamadı hatası alıyorum. normalde donanım uyumlu . Bilgisayar marka Lenovo z580 6gb ekran kartı Ndivia Geforce cuda 630m. ACİL CEVAP BEKLİYORUM.. - - - Eklendi - - - bilen...
  5. Nokia 603 Güncelleme Yapmıyor? ( 1 Kasım 2013 | Symbian^3 Yazılım Destek )

Arkadaşlar yeni bir güncelleme çıkmış 11 mb güncelle düğmesine basıyorum işleniyor diyor bi işlem yapmıyor sizdede sıkıntı yaşayan var mı?
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
04 Ağustos 2015 Salı - 2:21:21