bilgisayarım donuyor

Konu, 'PC Donanım Teknik Yardım' kısmında goldenheros tarafından paylaşıldı. Okunma: 3380 | Cevaplanma: 6

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. bilgisayarım donuyor

slm arkadaslar benim bilgisayarım acılınca hosgeldiniz yazısı cıktıktan sonra ekran geliyor ama görev cubugu donuyor 3 dk felan bekledikten sonra bilgisayar kendine geliyor bu konuda ne yapmalıyım arkadaslar ben virüsten süpheleniyorum yorumlarınızı bekliyorum. bilgisayar hızlandırıcı programda olur.
    bu arada internet üzerinden bilgisayar için virüstaraması yapılıyormu ve yapılıyosa nasıl yapıldıgı hakkında bilgi verirseniz sevinirim

Yazan: goldenheros
  2. Başlat > Çalıştır > msconfig > Enter

Yukarıdaki işlemi gerçekleştirdiğinizde başlangıçta çalışan programların tümünü kapatınız. Bilgisayarınızı yeninden başlatınız eğer düzelmezse sisteminizi kapsamlı bir Anti-Virus taraması yaptırınız...

Online Virus ve Zararlı Dosya Taraması Yapan Siteler

3. Ayrıca bu sorunun genelinde birden fazla antivirüs yazılımı kullanmakta yatıyor...Kaspersky Virus Removal Tool yazılımını indirip , güvenli modda taratın...Kaspersky Virus Removal Tool Download

4. Kardes Combofix Adlı program war Bi onu dene PC de olan Virüs Veya Zararlı yazılımları Kolayca Siliyor.

Ama Windowsun orjinal Değilse Pc ye Format Lazım.

5. bilgisayarda 1 tane antivirüs var avast! home edition4.8 kullanıyorum kaspersky da bilgisayarı cok kasıyo Başlat > Çalıştır > msconfig > Enter

Yukarıdaki işlemi gerçekleştirdiğinizde başlangıçta çalışan programların tümünü kapatınız. Bilgisayarınızı yeninden başlatınız eğer düzelmezse sisteminizi kapsamlı bir Anti-Virus taraması yaptırınız...bunu yapim lmazsa internet üzerinden taratırım

6. Dostum önerdiğim programı indir , tarat...Zaten kurulmuyor...

7. bilgisayarı güvenli modda mi calıstırim yoksa fark etmez mi?

--------------- Ekleme ---------------

pardon tarattırim:D

bilgisayarım donuyor konusuna benzer içerikler

1. bilgisayar açılırken donuyor yardım! ( 24 Mart 2010 | PC Donanım Teknik Yardım )

arkadaşlar 2 gündür bilgisayarım açılırken windows açılıyor yazısı çıkıyor donup kalıyor ne kadar beklersem bekleyim gelmiyor dün sistem diskini takıp onar dedim dün açıldı bugün yine aynı şekil. windows 7 kullanıyorum ağır programlar yok içinde...
  2. bilgisayara yüklediğim tüm oyunlar donuyor ( 13 Haziran 2010 | PC Oyunları )

hangi oyunu yüklesemde donuyor atı x550 ekran kartımdan kaynaklanıyor diyodum değiştirdim hd5570 aldım aynı sorun ondada oluyor ramden kaynaklanıyor diyorum :off: cod 2 bile donuyo:off:donma bazen geçiyor bazen geçmiyor
  3. Bilgisayarım Donuyor Neden Acaba ¿ ( 21 Temmuz 2010 | PC Donanım Teknik Yardım )

Merhaba Arkadaşlar Forumda Aradım Herhangi Bir Şekilde Konu İle Tam İlgili Bir Cevap Alamadım Ondan Dolayı sorma Gereksinimi Duydum.. Bilgisayar'ım Açıldıktan Kısa Bir Süre Sonra Program Çalıştırılıp Çalıştırılmaması Önemli Değil Donma Meydana...
  4. Online Oyunlarda Bilgisayar Donuyor ( 20 Mayıs 2011 | PC-Yazılım Destek )

Arkadaslar Ben Darkorbit Oynuyorum Normalde Bilgisayar Çok Rahat Oynatıyo Ama Oyun Ekranına 10 Kişi Girdiğinde Bilgisayarın Ekranı Donuyor Kare Kare İlerliyor Oyun Ama Hiç Kasmıyor O Esnada....Directx Problemi Falan mı Çünkü Kare Kare Giderken...
  5. bilgisayar donuyor yardım lütfen ( 25 Mart 2013 | PC-Yazılım Destek )

arkadaşlar son iki gündür bu sorunla karşı karşıya yım. en ufak oyunda bile donuyor bilgisayar. cpu göstergesini açtım baktım ibre göstergeleri yüzde. hiçbirşey açık değil. ne yapmalıyım? format atmak istemiyorum. pc de ağır birşey de yüklü...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
28 Ağustos 2015 Cuma - 0:25:37