bilgisayarım donuyor

Konu, 'PC Donanım Teknik Yardım' kısmında goldenheros tarafından paylaşıldı. Okunma: 3267 | Cevaplanma: 6

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

1. slm arkadaslar benim bilgisayarım acılınca hosgeldiniz yazısı cıktıktan sonra ekran geliyor ama görev cubugu donuyor 3 dk felan bekledikten sonra bilgisayar kendine geliyor bu konuda ne yapmalıyım arkadaslar ben virüsten süpheleniyorum yorumlarınızı bekliyorum. bilgisayar hızlandırıcı programda olur.
    bu arada internet üzerinden bilgisayar için virüstaraması yapılıyormu ve yapılıyosa nasıl yapıldıgı hakkında bilgi verirseniz sevinirim

2. Başlat > Çalıştır > msconfig > Enter

Yukarıdaki işlemi gerçekleştirdiğinizde başlangıçta çalışan programların tümünü kapatınız. Bilgisayarınızı yeninden başlatınız eğer düzelmezse sisteminizi kapsamlı bir Anti-Virus taraması yaptırınız...

Online Virus ve Zararlı Dosya Taraması Yapan Siteler

3. Ayrıca bu sorunun genelinde birden fazla antivirüs yazılımı kullanmakta yatıyor...Kaspersky Virus Removal Tool yazılımını indirip , güvenli modda taratın...Kaspersky Virus Removal Tool Download
  4. Kardes Combofix Adlı program war Bi onu dene PC de olan Virüs Veya Zararlı yazılımları Kolayca Siliyor.

Ama Windowsun orjinal Değilse Pc ye Format Lazım.
  5. bilgisayarda 1 tane antivirüs var avast! home edition4.8 kullanıyorum kaspersky da bilgisayarı cok kasıyo Başlat > Çalıştır > msconfig > Enter

Yukarıdaki işlemi gerçekleştirdiğinizde başlangıçta çalışan programların tümünü kapatınız. Bilgisayarınızı yeninden başlatınız eğer düzelmezse sisteminizi kapsamlı bir Anti-Virus taraması yaptırınız...bunu yapim lmazsa internet üzerinden taratırım
  6. Dostum önerdiğim programı indir , tarat...Zaten kurulmuyor...
  7. bilgisayarı güvenli modda mi calıstırim yoksa fark etmez mi?

--------------- Ekleme ---------------

pardon tarattırim:D
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.