Öneri Bilgisayar ve Telefonunuzda Reklamlardan Kurtulun! Adguard-Premium nasıl kullanılır?

Sponsorlu Bağlantılar

triss

Üye
    Konu Sahibi
Bilgisayar ve Telefonunuzda Reklamlardan Kurtulun! Adguard-Premium nasıl kullanılır?
Bilgisayar veya telefonda internette gezinirken reklamlardan rahatsız oluyorsanız kesinlikle öneririm.
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
Gerçekten çok başarılı

Galaxy S4 Mini İle Tapatalk Uygulamasından Gönderildi

• Beğen
Tepkiler: triss

triss

Üye
    Konu Sahibi
. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
uygulama reklamlarına erişemiyor,ama onun içinde root yetkili programlar kullanmak gerek,tarayıcıda başarılı olduğu kesin.
Ben tubemate kullanıyorum ve oradaki reklamları kazıyor resmen :)

Galaxy S4 Mini İle Tapatalk Uygulamasından Gönderildi

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Eyv

askımm

Üye
Hoham gzel paylasimlarin varda ama bni öldrecek yani program vs nerde nerden indiricez hic bi aciklama yok ki :( vdeo bse anlamadimmm

triss

Üye
    Konu Sahibi
Hoham gzel paylasimlarin varda ama bni öldrecek yani program vs nerde nerden indiricez hic bi aciklama yok ki :( vdeo bse anlamadimmm
ister google play a adguard yazıp para verirsiniz,istersenizde crackli versiyonunu maxicepden indirirsiniz

Yönetici tarafından düzenlendi:

askımm

Üye
tesekkurler

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
uygulama reklamlarına erişemiyor,ama onun içinde root yetkili programlar kullanmak gerek,tarayıcıda başarılı olduğu kesin.

Cihazdaki bütün reklamları engeller. Root ile ilgili bir gereksinim bulunmuyor.

Dr.Watson

Dr.Watson

Üye
Yönetici tarafından düzenlendi:
yasar_begen

yasar_begen

Üye
İndirme linkini bulamadım teşekkürler

metedede

Üye
İndirme linkini bulamadım?

osmnbabaoglu

osmnbabaoglu

Üye
Uygulama root olmayınca çokda bir işlev yapmıyor çünkü indirilen host dosyalarını sisteme isleyebilmesi için root yetkisi ister

yasar_begen

yasar_begen

Üye
Arkada bu uygulamanın indirme linki nerde bulamadım bitürlü bi yardm edin
Bu uygulamanın adguard nerden indirebiliriz indime adresini bi türlü bulamadım armadığım yerkalmadı site içinde indirme adresi nerde biliyormusun

cilginn

Üye
Google reklamlarını engellemiyormu.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt