Bilgisayar ve kadınların ortak özellikleri...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
SelmanTE

SelmanTE

Üye
    Konu Sahibi
Bilgisayar ve kadınların ortak özellikleri...
Bilgisayar Ve Kadınların Ortak Özellikleri:

• İkiside erkekler için olmazsa olmazdır.
• İkiside alışkanlık yaratır.
• ikisininde durup dururken niye bozulduğunu anlamazsınız.
• edit
• İkiside hassastır, sağı solu pek belli değildir.
• İkiside bozulduğunda dediğiniz hiçbir şeyi yapmazlar.
• Verim almak için ikisinede nazik davranmak gerekir.
• edit
• İkisininde bellekleri inanılmaz güçlüdür.

Bu nedenlerle çok dikkat etmek gerekir.

sizce?? :ehe:ehe:ehe:kop::kop::kop:

depresif

Üye
valla ben pclerle gayet iyi anlaşıyorum
kendimden hep bi parçaymış gibi gördüm
Kadınları da o gözle gördüğümden midir nedir sorun yok ikisi de gayet güzel gidiyor:sn::oke::pro:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Hepsi doğru nedense :)

omayra

Üye
Bilgisayar Ve Kadınların Ortak Özellikleri:

• İkisinide ne kadar iyi kullanırsanız kullanın saç baş yoldurtan cinslerdendir.
• Verim almak için ikisinede nazik davranmak gerekir.
• İkisininde başkaları tarafından kurcalanması sevilmez.

Bunları anlayamadım??? İzahı mümkün mü acabaa??? Kadınları kullanılacak -ne anlama geldiği belli olmayan- "verim" alınacak ya da kurcalanılmasından hoşnut olunmayacak bir meta gibi gören, adına da espri diyen zihniyeti kınıyorum!!

SelmanTE

SelmanTE

Üye
    Konu Sahibi
Bunları anlayamadım??? İzahı mümkün mü acabaa??? Kadınları kullanılacak -ne anlama geldiği belli olmayan- "verim" alınacak ya da kurcalanılmasından hoşnut olunmayacak bir meta gibi gören, adına da espri diyen zihniyeti kınıyorum!!

bende espri anlayışı sıfırın altındaki arkadaşları kınıyorum. :?sl?k

depresif

Üye
şimdi ortak espiri değerleri vardır kimi belden aşağısını sever kimi küfürlü konuşarak espiri ortamını sever kimi de seviyeli
Herkesin ortak olduğu espiri ortalamasını yakalarsak güzel olur düşüncesindeyim
Bir espiri yapılırken nereye varacağını fark etmek lazım
Empati kuralım bi bayan arkadaş bunu yayınlasa "bilgisayar ve erkeklerin ortak özelliği" dese arkasından ikisi de bazen donar "magic finger" yapmak gerekir,ikisi de fazla kullanmaya gelmez,ikisi de sürekli kontrol gerektirir ikisini de uzun süre kullanmak sağlığa zarar verir diye bi yazı yazsa eminim hepimiz rahatsız oluruz
Bence arkadaşı yargılamak yerine hak vermek gerekir
selamlar

DefectoR

Üye
yaw demek ben bundan dolayı bu kadar çapkınlıkta başarı elde edebiliyorum.
işte bilgisayarcılığın faydaları ;)

SelmanTE

SelmanTE

Üye
    Konu Sahibi
pekala depresif. Murat ın yakın arkadaşı olman sebebiyle senin hatırın için bu postu editledim.

ama mizah eğlence fıkra kısmında bile polemik yaratılıyor ya! ne diyim ben daha...

omayra

Üye
Depresif arkadaşım yeterince güzel yanıt vermiş. Ekleyecek sözüm yok, sözlerin altına imzamı atarım. Bu arada espri anlayışım da yerindedir. Güzel ve kaliteli yapılmış espriyi ayırdedebilirim. ;)

DefectoR

Üye
Arkadaşlar noluyoruz yaw, ben yazıları okumadan msj atmıştım ama işler karışmış, yönetime girmemek için zor tutuyorum kendimi ama girecem sanırım...
Lütfen kimseyi kırmayalım hele ki hedefimde forumda eskisi gibi bayan üyeleri barındırmak ama bu şekilde giderse bünyemizdekiler de gider hoş olmaz. Lütfen üzmeyelim birbirimizi... Konuyu editlettirmesi için Yönetimden arkadaşlara rica edeceğim.

Teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt