Bilgisayar şifremi unuttum.

Konu, 'Windows İşletim Sistemi Teknik Yardım - Destek' kısmında ● aLuvi ● tarafından paylaşıldı. Okunma: 3757 | Cevaplanma: 1

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Bilgisayar şifremi unuttum.

Arkadaşlar şu an notebook'dan Maxicep'e giriyorum bilgisayarım kapalı, ama ne yazık ki şöyle bir sorunum var bilgisayarımın ni kaybettim. Ancak Facebook şifrem ile bilgisayarımın aynıydı, 17 harfliydi son 9 harfini hatırlıyorum ve ne yazık ki şifreyi ben yapmamıştım bir program yapmıştı son 9 harfi şöyleydi

'' 887766[KR '', acaba şifreyi bulabilir miyiz ?

Yazan: ● aLuvi ●
  2. işletim sistemini söylermisin şifre kırıcı programlar var windows için onu buraya link atarız iso kalıbı olarak yazdırıp şifreni sıfırlayabilirsin yada yeni bir şifre belirlersin basit bir işlem teknik serviste kullandığım bir araç hirren boot cd nin içindede vardı sanırım araştır bir istersen yada bilgisayar açılırken f8 e basıp güvenli modda aç parolayı ordan kaldır buda basit bir yöntem

Bilgisayar şifremi unuttum. konusuna benzer içerikler

1. acer dizüstü bilgisayar kullanıcı şifremi unuttum ( 19 Mayıs 2012 | PC-Donanım Genel )

acer dizüstü bilgisayar kullanıcı şifremi unuttum Slm değerli Maxicep ailesi sorunum şu arkadaşlar 1 aydır acer marka dizüstü bilgisayarımı açmamıştım bugün açtım ama bilgisayar açılırken kullanıcı adı ve şifre yani parola koymuştum ama bi...
  2. acer dizüstü bilgisayar kullanıcı şifremi unuttum acil yardım! ( 19 Mayıs 2012 | PC Donanım Teknik Yardım )

acer dizüstü bilgisayar kullanıcı şifremi unuttum Slm değerli Maxicep ailesi sorunum şu arkadaşlar 1 aydır acer marka dizüstü bilgisayarımı açmamıştım bugün açtım ama bilgisayar açılırken kullanıcı adı ve şifre yani parola koymuştum ama bi...
  3. bilgisayarımın şifresini unuttum ne yapabilirim ( 26 Aralık 2012 | Windows İşletim Sistemi Teknik Yardım - Destek )

Arkadaşlar bilgisayarımı servise göndermiştim geri geldikten sonra şifremi unuttum guest hesabından giriş yapabiliyorum asıl hesabımın şifresini nasıl bulabilirim acil yardımmmmm...
  4. Şifremi Unuttum!!??? ( 4 Mart 2013 | Symbian^3 Cihaz Destek )

Herkese selam,arkadaşlar benim telefonda mr applock adlı program var , ben bu programın şifresini unuttum :bilmm yardım edebilecek var mı bu programı kaldırmam için?? (hiç bir şeyi açamıyorum)
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
08 Temmuz 2015 Çarşamba - 5:34:26