Bilgisayar İnternete Bağlanıyor Ama Sayfalara Girmiyor

Sponsorlu Bağlantılar

Umut Türk

Üye
    Konu Sahibi
Bilgisayar İnternete Bağlanıyor Ama Sayfalara Girmiyor
Arkadaşlar merhaba benim bilgisayarım internete bağlanıyor sinyal full çekiyor ama sadece googlea giriyor onun dışında hiç bir siteye girmiyor sayfa yükleniyor diyor ama yüklenmiyor yukardaki dönen şey sürekli dönüyor telefonda hemen giriyor ayrıca karspersky veri tabanı bozuk diye hata veriyor veri tabanlarıyla internetin bir ilgisi olabilirmi? veri tabanını guncelle diyorum &24te kalıyor lisansda hatalı diyor orjinal bilgisayarcidan aldim arkadaşlar yardım edin kafayı yicem virüsmü girdi anlamadım! :vur

Son düzenleme:

Karavelaa

Üye
Arkadaşlar merhaba benim bilgisayarım internete bağlanıyor sinyal fu ll çekiyor ama sadece googlea giriyor onun dışında hiç bir siteye girmiyor sayfa yükleniyor diyor ama yüklenmiyor yukardaki dönen şey sürekli dönüyor ayrıca karspersky veri tabanı bozuk diye hata veriyor veri tabanını guncelle diyorum &24te kalıyor lisansda hatalı diyor orjinal bilgisayarcidan aldim arkadaşlar yardım edin kafayı yicem virüsmü girdi anlamadım! :vur
Virüs de olabilir. Veya DNS ayarlarına bir bak. Statik ise otomatik yap.

Umut Türk

Üye
    Konu Sahibi
denedim yok :(

interka

interka

Üye
Antivirusu devredisi birakip girmeyi dene

• Beğen
Tepkiler: Karavelaa
interka

interka

Üye
Antivirusu tamamen kaldir oyle dene

hikmet366

hikmet366

Üye
Kullandığınız tarayıcıyı sıfırlayın .

Umut Türk

Üye
    Konu Sahibi
Ethernet ile güvenli modda internete giriyor mu ?
Hayır
Antivirusu tamamen kaldir oyle dene
Antivirüs orjinal lisansli kaldirirsam lisans silinmezmi şimdi
Kullandığınız tarayıcıyı sıfırlayın .
Bütün tarayicilardan girmiyor internet explorer hic kullanmam ordan bile girmedi chromeda hic bir veri alinamadi diyor diger tarayicilardada bune benzer hatalar var

Karavelaa

Üye
Hayır

Antivirüs orjinal lisansli kaldirirsam lisans silinmezmi şimdi

Bütün tarayicilardan girmiyor internet explorer hic kullanmam ordan bile girmedi chromeda hic bir veri alinamadi diyor diger tarayicilardada bune benzer hatalar var
Güvenli mod ilede girmiyorsa ya sizin harici ethernet kartı varsa onda sorun var yada ethernet girişi veya kablolarda.

Umut Türk

Üye
    Konu Sahibi
Güvenli mod ilede girmiyorsa ya sizin harici ethernet kartı varsa onda sorun var yada ethernet girişi veya kablolarda.
Anladım ilginiz icin tesekkürler
ARKADAŞLAR SORUNU CÖZDÜM ANTİVİRUS PROGRRAMİNDAN KAYNAKLİYMİŞ PROGRAMI SİLDİM SORUN DUZELDİ İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER:)

interka

interka

Üye
Soyledim antivirus oldugunu :)

tahirakın

Üye
Wifi arıza arkadaşlar wifi anten aldım ewerest ewn720 güzel cekiyodu fakat bir hafta demedi arızalandı dibimdeki ağı bile tek diş cekiyo garantiliydi aldığım yere gittim yenisinle degiştirdiler fakat tekrar aynı arıza oluştu anlıycanız 3, sefer aynı olay oldu bende kızdım anteni söktüm hic bi arızali yeri gözükmüyo usb kablosunu degiştirdim hic bi değişiklik yok garantiside gitti icini actıgım icin ne yapmam lazım icindeki adaptòrü tinerle temizledim havyeyle ısıttım ama aynı hic degişiklik yok yardımlarınızı bekliyorum

Üst Alt