Bilgisayar Cep Telefonunu Tanımıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Waveman

Waveman

Üye
    Konu Sahibi
Bilgisayar Cep Telefonunu Tanımıyor
Arkadaşlar kiesden 2.0 ı yüklerken %100 oldu daha sonra %0 oldu biraz bekledi ve sonra bilgisayar cep telefonunu tanımıyor kabloyla bağlantıyı kesin telefonun pilini çıkartın takıp açtıktan sonra tekrar deneyin yazıo 3-4 kere denedim hepsinde aynı şey oldu telefonun ekranındada ok işaretli telefon gösteriliyor lütfen yarım edin kafayı yiycem 2.0 ı aylardır bekliyorum geldi yükleyemiyorum

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
arkadaşım cfw ile ilgili açtığım konularda usb driver var onlardan birini yükle sorun kalmaz

Waveman

Waveman

Üye
    Konu Sahibi

seryak

Üye
bataryayı çıkartın 10dk. sonra geri yerleştirin

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
Olmadı maalesef :( başka yollar söyleyin çok istiyorum yüklemeyi

sorununu araştırıyorum ama malesef başka çözüm yolları var kendi cihazım olsa tereddüt etmeden denerim ama cok uzun ve meşakkatli işler bunlar

ama söyleyeyim üst konularda orjinal roma dönme var oradan orjinal roma dönmeyi dene tekrar kies üzerinden güncelleme almayı dene ama söyeyeyim sorumluluk tarafına aittir

Waveman

Waveman

Üye
    Konu Sahibi

sorununu araştırıyorum ama malesef başka çözüm yolları var kendi cihazım olsa tereddüt etmeden denerim ama cok uzun ve meşakkatli işler bunlar

ama söyleyeyim üst konularda orjinal roma dönme var oradan orjinal roma dönmeyi dene tekrar kies üzerinden güncelleme almayı dene ama söyeyeyim sorumluluk tarafına aittir
Başka yolu yokmu bunlar ben beceremem ki orjinal roma dönmeyi kaş yapayım derken göz çıkartırım başka pcden denesem olur mu veya başka yolları yok mu :(

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
tabı baska pc ye takıp denemelısın

Waveman

Waveman

Üye
    Konu Sahibi
tabı baska pc ye takıp denemelısın
Maalesef olmadı yüklemede download moda almıyorum direk bağlayıp yükseltmeye basıyorum download modla falan alakası olabilir mi

---------- Eklendi @ 01:45:05 ---------- Yazıldı @ 01:42:40 ----------

Veya bana yükleme aşamalarını anlatır mısın belki ben yanlışlık yapıyorumdur

Üst Alt