Bilgi paylaşımı hakkında yardım lazım ???

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
infada

infada

Üye
    Konu Sahibi
Bilgi paylaşımı hakkında yardım lazım ???
Dostlar ben kendi yaptğım ve her telefona uygun cep müziklerim var bunları nasıl form da paylaşabilirim.abairi lütfen yardımcı olsun.??????

Freestyle.Cod

Freestyle.Cod

Üye
dediğin müzikler melodi şeklinde ise cep telefonu için melodiler bölümü var upload edip koyabilirsin birde direk olarak forum sayfasına upload etme var ama onu galiba adminler yapabiliyor

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
Melodiler
Melodi paylasimlarını bu bölüme yapıyoruz :)
Kendi müziklerinizi paylaşabilirsiniz ama Mp3 paylaşmak yasaktır , kısa veya bir müzikten kırpılmis bir melodi paylaşımı da yapılabilir ... Bilginize ... :)

mazlum1790

mazlum1790

Üye
arkadaşlarımızın dediği gibi.....

haltie

haltie

Üye
kardeşim dosyayı rarla daha sonra 4sharede upload et melodi bölümüne gel yeni konu aç de upload linkini konuna koy halledemezsen mesaj at yardımcı oluruz

infada

infada

Üye
    Konu Sahibi
Dostlar çok teşekkür ededim.Benim yaptıklarım mp3 modunda sound forge kullanılarak müziklerin belirli yerlerini kırparak yaptığım müzikler.Bunuda burdan tüm dostlarla paylaşmak istedim herkese çok teşekkür ederim.En kısa zamanda paylaşımları gerçekleştireceğim.

Anıl Umut

Emekli Yönetici
Dostlar çok teşekkür ededim.Benim yaptıklarım mp3 modunda sound forge kullanılarak müziklerin belirli yerlerini kırparak yaptığım müzikler.Bunuda burdan tüm dostlarla paylaşmak istedim herkese çok teşekkür ederim.En kısa zamanda paylaşımları gerçekleştireceğim.
Bekliyoruz:oke:

infada

infada

Üye
    Konu Sahibi
Her telefona uygun cep melodisi burda

Anıl Umut

Emekli Yönetici
Her telefona uygun cep melodisi burda

Yalnız, müzik dosyalarını bu konuda değil de 'Melodiler' bölümüne içeriğini de bildirerek açmalısın:oke:
İyi forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt