• Sitemizde mp3 ve benzeri müzik formatlarında sunulan içerikler, cep telefonlarında zil sesi olarak ayarlayabilmek için kırpılmış, kısa süreli müziklerden ve melodilerden oluşmaktadır. Herhangi bir içeriğin telif hakkı içerdiğini düşünüyorsanız veya hak sahibiyseniz; cep telefonunuza indirmeyin, indirdiyseniz en kısa zamanda içeriği silerek mesajı derhal rapor edin.

bi yardımcı olun. çok dua ederim :))

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

shaffy

Üye
    Konu Sahibi
bi yardımcı olun. çok dua ederim :))
selamlar herkese...

üstteki parçanın 02:30 dan başlayan kısmını kısa zil sesi olarak,

bu üsttekini ise 00:06 da başlayacak şekilde,

kısa zil sesi olarak atabilecek arkadaşlara çok dua ederim :D. şimdide çok teşekkürler.

CABBAR

CABBAR

Üye
Mobilim bilgisayarda olsam yapardım. Eğer bilgisayarda isen youtube mp3 dönüştürücü ile mp3 haline getir ve müzik kesme programı ile kolayca yapabilirsin.

shaffy

Üye
    Konu Sahibi
cevap için çok teşekkürler. ama inan becerebilsem yapardım :D yine de çok sağol

CABBAR

CABBAR

Üye
Programın adını hatırlamıyorum ama Türkçe bi program gayet basit emin ol. Sadece on dakika kurcala çözersin. Hem kötü mü bi programı kullanmayı öğreneceksin

shaffy

Üye
    Konu Sahibi
Programın adını hatırlamıyorum ama Türkçe bi program gayet basit emin ol. Sadece on dakika kurcala çözersin. Hem kötü mü bi programı kullanmayı öğreneceksin

valla ne yalan sölim. youtube dan parçaları indirdim. bahsettigin programı da indirdim. neyse ki ingilizce ve az biraz da dance e jay dan dj cilik var. hallettim. Allah senden razı olsun :) yalan yok dua ederim dedim ettim :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt