Bi yardım edin lütfen.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

medy14

Üye
    Konu Sahibi
Bi yardım edin lütfen.
Şimdi öncelikle yanlış yere açtım belki yada forumda var bilmiyorum ama gerçekten okuduklarımı da anlamadım, konuyu anlatmaya başlayım;
6-7 ay önce İngiltereden bi iphone 4 satın aldım versiyon 4,3,5 ve telefon simlock, satmayı çok denedim ama fiyatı çok düşürüyorlar, versiyon yükseltmeye korktum fazla anlamadığım için firmwawe kaydı shsh kaydı falan dediler kafam karıştı iyice. jailbreak yapacaktım ama 4,3,5 in jail i kapatıp açınca pc ye bağlamak gerektiğini söylediler, ama şimdi ios5 çıktı ve bağımsız jailbreak da çımıs duyduguma göre. telefonumun modem firmware si 04.10.01, super gevey kullanıyorum yeşil paket, telefon t-mobile üzerine kilitli bende bi defa restore ettim ama başka bir t-mobile kart vardı onun sayesindce aktıfleştirdim kullanabildim tekrar, şimdi sonuç olarak ben ios 5 yükleyip jailbreak yapmak istiyorum verdiğim bilgilere göre ne yapmam lazım kullandığım gevey destekler mi ve aklınıza gelen uyarılar varsa paylaşırsanız çok sevinirim. Konuyu yanlış yere açtıysam veya daha önce açılmışsa tekrar kusura bakmayın, Şimdiden çok teşekkürler

medy14

Üye
    Konu Sahibi
Yok mu kimse ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt