Beyler telefona root atarsak güncellemede bi sıkıntı olur mu?

Sponsorlu Bağlantılar

krt23

krt23

Üye
    Konu Sahibi
Beyler telefona root atarsak güncellemede bi sıkıntı olur mu?
Telefon lg g2

Neverland1

Üye
Sıkıntı olmaz korkma.

krt23

krt23

Üye
    Konu Sahibi
Eyvella rahatladım şimdi ben xposed felan da kurdum :D

Rainesto

Rainesto

Üye
Bildiğim kadarıyla root olmuyor ron oluyor

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

krt23

krt23

Üye
    Konu Sahibi
Ron ne ya ilk defa duydum :D

Neverland1

Üye
Ron diye birşey yok :D

bahaddin53

bahaddin53

Üye
Wpciler android bölümüne gelirse :D

• Beğen
Tepkiler: bilaldemir34
krt23

krt23

Üye
    Konu Sahibi
bende googleden bakıyom ron nedir diye bakıyorum röntgen gfelan çıkıyor sayende röntenci oldum teşekkürler

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Rootlu telefon güncelleme almaz.

krt23

krt23

Üye
    Konu Sahibi
hard reset atarım ister alsın ister almasın :D

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
ron değil rom yani yazılım paketi gibi bir şey cihazın ana yazılımının sıkıştılmış hali gibi bir tanım eksik kalır ama ehh işte
eğer unroot edersenir ve orijinal stock romu kurarsanız güncellemeyi alırsınız ama farklı bir geliştiricinin yazdığı bir romu yüklerseniz belki güncelleme alamayabilirsiniz (bazı telefonlarda stock romu kurarak alınabiliniyor

bahaddin53

bahaddin53

Üye
Rootlu telefon güncelleme almaz.
Alır.Güncelleme nerden cıkardın ? Hatta OTA Keeper diye uygulama var.güncelleme gelince root yetkisini koruyor.Rootluyken güncellersen root yetkisi gider..

krt23

krt23

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim ben şimdi root attım xposed ile gravtybox kurdum greenfly kurdum lucky patcher kurdum sistem dosyalrını silmedim önceki tyelefonuma da rootlu oldugu halde güncelleme geliyordu ancak sistem dosyalarını sildigim için güncelleme yarıda kesiliyordu kanaatimce root güncellemeyi engellemez yeterki sisteme bulaşma

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
en kötü ihtimalle romu tekrar kurarsınız ama eğer klon imei li ise ota yı unut çünkü güncelleme imei kontrolü ile gerçekleşiyor

krt23

krt23

Üye
    Konu Sahibi
yok telefon vodafone garantiliimeilin klon olup olmamasını nasıl kontrol edebilriz

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
imei nnumarasını kontrol edin cihaz modeli markası aynı ise orijinal ama eğer 3310 ( :D ) çıkarsa klon imeli

krt23

krt23

Üye
    Konu Sahibi
Durumu : IMEI NUMARASI KAYITLI
Kaynak : İthalat yoluyla kaydedilen IMEI
Üretici : Üretici: LG Electronics Inc. Pazar Adı: LG G2 Model Bilgileri: LG LG-D802

Üst Alt