Beyler "mcusw" Dosyasını Nasıl Açabilirim ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MrTech

MrTech

Üye
    Konu Sahibi
Beyler "mcusw" Dosyasını Nasıl Açabilirim ?
Hangi Programla Acabilirim ?

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Cevap atmasam 'forumda bilen var sanıyordum' diye yorumlar geliyor. Yinede yazayım; bilmiyorum :bilmm

Archonn

Archonn

Üye
MrTech uygulamaların,temaların,grafiklerin vs. gömülü olduğu dosya image dosyasıymış,karıştırmışım kanımca. Yanlış anlatmışım o gün sana,kusura bakma.

Bugün araştırdım image dosyasını NokiaCooker adlı programla düzenleyebilirsin,kullanımı oldukça basit zaten linki aşağıda kolay gelsin.

MrTech

MrTech

Üye
    Konu Sahibi
Cevap atmasam 'forumda bilen var sanıyordum' diye yorumlar geliyor. Yinede yazayım; bilmiyorum :bilmm
:sarıl:Olsun Abim S60'a Gecersem Sana Catarım :ehe

- - - Eklendi - - -

MrTech uygulamaların,temaların,grafiklerin vs. gömülü olduğu dosya image dosyasıymış,karıştırmışım kanımca. Yanlış anlatmışım o gün sana,kusura bakma.

Bugün araştırdım image dosyasını NokiaCooker adlı programla düzenleyebilirsin,kullanımı oldukça basit zaten linki aşağıda kolay gelsin.

Yahu Araya Araya Bi Hal Oldum Ama Senin S40Tech midir nedir o Forumdan Cok Sey Ögrendim Dün.Orangeyi Türkcelestirdim,Fontları Degistirdim,Simdi Bu da Olursa Sana Cok Minnettar Kalıcam Kardesim Yinede Saol :tebessüm:

- - - Eklendi - - -

Kardesim Olmuyor Acmıyor Dosyayı.Rofs ile Alakalı (S60 İcin Heralde)

Archonn

Archonn

Üye
:sarıl:Olsun Abim S60'a Gecersem Sana Catarım :ehe

- - - Eklendi - - -

Yahu Araya Araya Bi Hal Oldum Ama Senin S40Tech midir nedir o Forumdan Cok Sey Ögrendim Dün.Orangeyi Türkcelestirdim,Fontları Degistirdim,Simdi Bu da Olursa Sana Cok Minnettar Kalıcam Kardesim Yinede Saol :tebessüm:

Aslında ben de o sitenin yalancısıydım ama yanlış idrak etmişim sanırım :ahRica ederim.

Kod:

Hayır. Open Firmware yazan butona tıkladıktan sonra Dosya türü'nü filtreleyen aşağıdaki menüde All Files'ı seç. Image dosyasını açabiliyor program. Ben uygulama ekleyip flashladım bile telefonu. :)

MrTech

MrTech

Üye
    Konu Sahibi

Aslında ben de o sitenin yalancısıydım ama yanlış idrak etmişim sanırım :ahRica ederim.

Kod:

Hayır. Open Firmware yazan butona tıkladıktan sonra Dosya türü'nü filtreleyen aşağıdaki menüde All Files'ı seç. Image dosyasını açabiliyor program. Ben uygulama ekleyip flashladım bile telefonu. :)

Olmadı Verdigin Program Image'yi Acıyorum Üstüne Cift Tıklıyorum Olmuyor.Bi Asamalı Söyler misin Kardesim ?

Archonn

Archonn

Üye
Olmadı Verdigin Program :ah

Program çalışıyor MrTech,tam olarak neyin olmadığını söylersen yardım edebilirim belki.

Edit:bundan ibaretmiş olay:

MrTech

MrTech

Üye
    Konu Sahibi

Program çalışıyor MrTech,tam olarak neyin olmadığını söylersen yardım edebilirim belki.

Edit:bundan ibaret olay:

Girilmiyor Dosya Geliyor Girilmiyor Kardesim.

MrTech

MrTech

Üye
    Konu Sahibi
Archonn

Archonn

Üye
Peki Benim Hangi Sürümün İmage Dosyası Olur ? Yada Baska Programla Olmuyor Dimi ?

7.95 sürümünü denedim,olmuyor. Daha öncekileri de denemeye değmez sanırım.
başka bir yöntemle nasıl yapılabileceği anlatılmış.

MrTech

MrTech

Üye
    Konu Sahibi

7.95 sürümünü denedim,olmuyor. Daha öncekileri de denemeye değmez sanırım.
başka bir yöntemle nasıl yapılabileceği anlatılmış.
Seninkini Yapamıyorum Fakat Yapıyorum UltraIso hata Veriyor

Archonn

Archonn

Üye
Seninkini Yapamıyorum Fakat Yapıyorum UltraIso hata Veriyor

Trix'i indiremedim,indirme linki verebilirsen bakabilirim.

Düzenleme: ben de image dosyasını ultraiso ile açmaya çalıştığımda şu şekilde hata alıyorum:
Düzenleme: Düzeldi :ehe

MrTech

MrTech

Üye
    Konu Sahibi

Trix'i indiremedim,indirme linki verebilirsen bakabilirim.

Düzenleme: ben de image dosyasını ultraiso ile açmaya çalıştığımda şu şekilde hata alıyorum:

Kardesim pdf'yi dikkatli oku sona dogru bi nokta var.Trix'in linki

MrTech

MrTech

Üye
    Konu Sahibi

İşe yarıyor.. Sorun nedir?

Pdf'yi Takip Ederek Yapıyorum.UltraIso İcin Hazırlanan Dosyayı Acıyorum Okumuyor Hata Veriyor.content.IMA'yı UI okumuyor burda sorun.

- - - Eklendi - - -

invalid or unknown image file format hatası veriyor UI

Archonn

Archonn

Üye

Pdf'yi Takip Ederek Yapıyorum.UltraIso İcin Hazırlanan Dosyayı Acıyorum Okumuyor Hata Veriyor.content.IMA'yı UI okumuyor burda sorun.

- - - Eklendi - - -

invalid or unknown image file format hatası veriyor UI

Ürün kodunu ve yazılım versiyonunu söyleyebilir misin?

Archonn

Archonn

Üye

Product kodu, bataryanın arkasında yazandan bahsediyordum ama neyse, rastgele birini indirip denedim
Dosyaları görüyor . Bir yerde hata yapmadığına eminsen yazılımın önceki versiyonlarından birine ait image dosyasını dene.O da çalışmıyorsa bir yeri yanlış yapıyoruz demektir,ne olduğuna bakarız.

MrTech

MrTech

Üye
    Konu Sahibi

Product kodu, bataryanın arkasında yazandan bahsediyordum ama neyse, rastgele birini indirip denedim
Dosyaları görüyor . Bir yerde hata yapmadığına eminsen yazılımın önceki versiyonlarından birine ait image dosyasını dene.O da çalışmıyorsa bir yeri yanlış yapıyoruz demektir,ne olduğuna bakarız.
Content.ima olusturuyor ya.onu bi upload eder misin ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt