Beyler,Bayanlar Soru İçeride.. ((bayanları unutmuyok)) :)) :))

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KaRaKaLem.s

Üye
    Konu Sahibi
Beyler,Bayanlar Soru İçeride.. ((bayanları unutmuyok)) :)) :))
facebookta bazıları durum yazıyor. durumunun altında da "blackberry ile gönderildi" yazıyor. Şimdi bu blackberry telefonundan internete girmek için bis aboneliği şart mı? diğer telefonlarda bedava olan bir şey için her ay para ödemek çok saçma. peki wifi ile internete bağlanınca bis şart mı? veya 0.facebooka girmek için ?? eskiden iphone dan durum yazınca "iphone ile gönderildi" yazardı artık yazmıyor bunun sebebi ne ? galiba symbian s^3 ile facebooka girince de öyle bir şey yazıyordu. şimdi kalktı.

merak ettiğimden soruyorum cevaplarsanız sevinieim.

anılbaran

anılbaran

Üye
:hmmm

__xXx__

__xXx__

Üye
anlamadığım öyle yazmasa ne olacak istersen bir link paylaşayım ondan durum güncellemesi yapınca 3310 ile yazısı çıkıyor:ehe

kpln04

kpln04

Üye
mesela opera mini 6 altıda facebookta paylaş foksiyonu var onunla facede birşey paylaşınca yazıyor yani uygulamalara bağlı ebuddy,snaptu,opera,iphone vs.

KaRaKaLem.s

Üye
    Konu Sahibi
anlamadığım öyle yazmasa ne olacak istersen bir link paylaşayım ondan durum güncellemesi yapınca 3310 ile yazısı çıkıyor:ehe
sadece merak ettiğimden sordum. ister yazsın ister yazmasın zaten blackbery telefonum yok :D bu arada linki paylaşırsan sevinirim veya bana meraj atarsın :D

__xXx__

__xXx__

Üye
sadece merak ettiğimden sordum. ister yazsın ister yazmasın zaten blackbery telefonum yok :D bu arada linki paylaşırsan sevinirim veya bana meraj atarsın :D

link bu
buradan o yazı çıkmıyor galiba cevaplama özelliğinden olsa gerek isteyen olursa ulaşsın atarım linki

Ocean258

Ocean258

Üye
bu program bomba gercekten ya hesap makınası falan ankesorlu telefon bıle var :)

nalcam22

nalcam22

Üye
yassa ne olur yazmasa ne olur ne gösteriş meraklıları var arkadaş :vur: sanki öle yazmayınca mesaj gitmiyo

KaRaKaLem.s

Üye
    Konu Sahibi
yassa ne olur yazmasa ne olur ne gösteriş meraklıları var arkadaş :vur: sanki öle yazmayınca mesaj gitmiyo

Merak ettik sorduk sana ne oluyor ? Her şeye burnunu sokma!
Gösteriş ile de alakası yok. neden c6-01den ve iphone dan kalktı da blackberry den kalmadı onu merak ettik sorduk. gösteriş ile ne ilgisi var ?
bu durumda sana ne batıyor ??

:angry:

__xXx__

__xXx__

Üye
Merak ettik sorduk sana ne oluyor ? Her şeye burnunu sokma!
Gösteriş ile de alakası yok. neden c6-01den ve iphone dan kalktı da blackberry den kalmadı onu merak ettik sorduk. gösteriş ile ne ilgisi var ?
bu durumda sana ne batıyor ??

:angry:
her zaman ki hali aldırma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...