ben bu şiire bayıldım inanılmaz güzel bişey romantik arkadaşlar yorumlarınızı alayım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Solamente

Üye
    Konu Sahibi
ben bu şiire bayıldım inanılmaz güzel bişey romantik arkadaşlar yorumlarınızı alayım
Geleceksin ya, Haftaları Günleri Saymak Zor Geliyo Saatleri Saymayı Bırakalı Çok Oldu Saniyeler Geçmek Bilmiyor Saliselerle Avunuyorum Zaman Çabuk Geçiyor Diye Avutuyorum Kendimi..

Güneş Yine Doğuyor Ve Ben Daha Gün Doğarken Akşamın Yolunu Gözlüyorum Yine...

Geceler O Gününde Geçtiğini Müjdeliyor ya Bana Çok Seviyorum Geceleri Geleceğin Günü Hesap Etmeye Başladım Başlayalı.

.Hayallerimin Ucu Bucağı yok Senli Birgün Nasıl Geçer Daha Doğrusu Bir güne Nasıl Sığar Bir Fikrim Yok..

Bekliyorum Ama Bu Bekleyişlerde Güzel Geliyor..

Bana Geleceksin, Şimdi Geçmeyen Zaman Yanındayken Su Gibi Akacak Biliyorum Ve Sen Gitmek İstemeyip Zorunda Kalanlar Kompertımanında Yerini Ayırtmış Olacaksın Ben İse Gidenin Ardından Ne Söylenirse Söylemek İsteyeceğim Ama Düğümlenecek Boğazımda Sözlerim Onuda Biliyorum.

Geleceğin Günü Beklemenin Heyecanı Hoşçakal Diyeceğin Anla Karmakarışık Oluyor Her Gelişlerin Yolu Gitmeye Çıkıyor, Gelmek Bir Gitmek Eylemimiydi Acaba?

Son El Sallayaşından Sonra Gözden Kaybolunca Seni İçinde Götüren Ayrılıkların Treni Beynimde Silinmesin Diye Gözlerin Seni Seviyorum Diye Bakarken Ben Hiçbir Anını Kaçırmamaya Çalışacağım

POWER

POWER

Üye
"Her Gelişlerin Yolu Gitmeye Çıkıyor, Gelmek Bir Gitmek Eylemimiydi Acaba?" maalesef gelen için sevinirken aynı anda gidecek olmasının üzüntüsünü yaşıyoruz :(

Solamente

Üye
    Konu Sahibi
Evet o yüzüntü yaşanıyor ama mutluluğuna değiyor değilmi Power :) Gelsinde ne olursa olsun diye düşünüyoruz gidecek olması kahretsede :(

X-LifeHard

X-LifeHard

Üye
Bekliyorum Ama Bu Bekleyişlerde Güzel Geliyor..
süper ya...

POWER

POWER

Üye
Evet o yüzüntü yaşanıyor ama mutluluğuna değiyor değilmi Power :) Gelsinde ne olursa olsun diye düşünüyoruz gidecek olması kahretsede :(

Öyle ama işte bazen söz geçiremiyor insan yüreğine bir burukluk kalıyor "gitme" diyecek oluyosun ama diyemiyorsun gidiyor işte :(

Öte yandan gelişleri de süper heycanlı oluyor dakikaları kovalıyorsun bir heycan bir heycan ;)

Solamente

Üye
    Konu Sahibi
Öyle ama işte bazen söz geçiremiyor insan yüreğine bir burukluk kalıyor "gitme" diyecek oluyosun ama diyemiyorsun gidiyor işte :(
Öte yandan gelişleri de süper heycanlı oluyor dakikaları kovalıyorsun bir heycan bir heycan ;)

Beklenen geliyorsa gidecek olması tahammüllük ;) ama ya gelmeyeceğini bile bile beklemek orasını hiç söylememek gerek değilmi arkadaşım beterin beteri bu oluyor demekki üzülmekten başka yapılcak bişey yok ...

POWER

POWER

Üye
Gelmeyeceğini bile bile beklemek SAF AŞK tır ;)

Solamente

Üye
    Konu Sahibi
Haklısın ama unutma UMUT FAKİRİN EKMEĞİDİR ;)

hakan.cbs

Üye
kardeş valla bir an kendimi hissettim orda "Bekliyorum Ama Bu Bekleyişlerde Güzel Geliyor.." bundan sonra ise

"Bana Geleceksin, Şimdi Geçmeyen Zaman Yanındayken" işte burdan sonra yıktı beni acaba nişanlımla benidemi böyle bir hayat bekliyor of offfff.

eline diline gönlüne sağlık...

Solamente

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederimm beğenmene sevindim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt