bellede kanal d star cnn turk gib tv kanall calişmadı

Sponsorlu Bağlantılar

anlamamki

Üye
    Konu Sahibi
wifi ile bırcogu acılıyor fakat gsm neti ile örnek vodofone 7.99 sınırsız neti ile bırcogu acılmıyor ,
benim gsm neti ile hepsını acmak acaba hızmı duusk olduugndan bırcogu acılmıyor?

FlaxLy

FlaxLy

Üye
wifi ile bırcogu acılıyor fakat gsm neti ile örnek vodofone 7.99 sınırsız neti ile bırcogu acılmıyor ,
benim gsm neti ile hepsını acmak acaba hızmı duusk olduugndan bırcogu acılmıyor?

Wi-fi ile kesintisiz açmak zorunda çünkü Wi-fi de sınır yok. Kanalı çalıştırmak için istediğini alır Wi-fi'den.

Ancak herhangi bir gsm-internet paketi ile denerseniz,Sonuçta sınır var ve istediği gücü alamıyor ++ çekmeyedebilir.

Saygılar...:bye2:

benighted

benighted

Üye

vodafone sinirsiz pakette 100 mb tan sonra hiz baya bi dusuyor onun icin acamiyor.ben avea da denedim 3g den baglaninca rahat aciyor ancak ondada kota var.anlayacagin dostum gsm sirketlerinin gazabina ugradik. :)

legend5858

legend5858

Üye
603 de bir tek kanal d açılmadı gerisinin hepsi açılıyor.

anlamamki

Üye
    Konu Sahibi
wifi ile %90acıldı
ama gsm ile %90 acılmadi
saygilar

fethisagol

fethisagol

Üye
bende wifi acik mobil veri kapalı iken listedeki tv kanallar acılıyor
gsm moda geçtiğimde wifi kapalı iken listedeki tv kanallar açılmıyor
3gs moda geçtiğimde wifi kapalı iken listedeki tv kanallar açılıyor

açılmayan kişilerde 3g ile abonemi?

Silinen Üye 511859

Silinen Üye 511859

Kapalı Hesap
TRT dahil pek çok kanalı izliyorum. Belle'de sorun yok. Canlı yayın izleyeceğiniz zaman; Ayarlar > Uygulama ayarları > Videolar dan erişim noktasını, kullandığınız wi-fi ye ayarlamayı unutmayın O anda hangi wi-fi yi kullanıyorsanız bu ayarı o wi-fi ye getirmelisiniz.

rambokeke

Üye
ben 5800 la daha önce star tv ve kanal d yi ayrıca vadafone lıve de olan kanallarının üyeliksiz olanlarını seyredebiliyordum ama şimdi hiçbirini seyredemiyorum telefonuda gereksiz uygulamaları silmiştim acaba silmemem gereken bir programmı sildim bilemiyorum bendde 7.99 cepnet paketi var benim 100mb doldu fakat hızım düşmedi bende anlamadım telefonumu netbookuma bağlayıp internete giriyorum ttnet ten daha hızlı iki hafta oldu hala aynı hız anlamadım acaba en son netøin virüs programı indirdim o günden beri hızım düşmedi acaba ondanmıdır bilemiyorum ama sanki sınırsız wıınım oldu.

osman5901

Üye
Bende 5800 vardı hepsi açılıyordu c6-01 e geçtim belle kurulu orjinal program olarak yüklenenlerin hiçbiri açılmadı ama link olanlar donarak açtı vodafone 7.99 kullanıyorum
ben 5800 la daha önce star tv ve kanal d yi ayrıca vadafone lıve de olan kanallarının üyeliksiz olanlarını seyredebiliyordum ama şimdi hiçbirini seyredemiyorum telefonuda gereksiz uygulamaları silmiştim acaba silmemem gereken bir programmı sildim bilemiyorum bendde 7.99 cepnet paketi var benim 100mb doldu fakat hızım düşmedi bende anlamadım telefonumu netbookuma bağlayıp internete giriyorum ttnet ten daha hızlı iki hafta oldu hala aynı hız anlamadım acaba en son netøin virüs programı indirdim o günden beri hızım düşmedi acaba ondanmıdır bilemiyorum ama sanki sınırsız wıınım oldu.
bende 2.5 ay son hız geldi(450kb/sn) vodafone bayi ile görüştüm boşver çaktırma devam et dedi alt yapı çalışması varmış. bende yüklendim 55gb kullandım 2.5 ayda :D

Afşın

Afşın

Üye
:tşk:

Üst Alt