Belle Refresh Müzik Çalar Albüm Resmi SORUNU

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
emrahkln

emrahkln

Üye
    Konu Sahibi
Belle Refresh Müzik Çalar Albüm Resmi SORUNU
Belle c6.01 telefonumda refresh Belle yükledikten sonra müzik Çalarda bazı şarkıların resimleri player'da görünürken şarkıyı gösteren dakika barı kayboluyor. Ve şarkıyı kaydırarak değiştirme işlemi olmuyor. Son olarak ekrana dokunduğumda ses imleci çıkmıyor Ne yapabiliriz karşılaşan var mi bu sorunla?

u_cosar

u_cosar

Üye
şimdilik bunun bir çaresi yok aynı sorun bende de var

emrahkln

emrahkln

Üye
    Konu Sahibi
şimdilik bunun bir çaresi yok aynı sorun bende de var

ben şarkı resimlerinden oluyor diye düşünüyorum çünkü bi kaç şarkıda karşılaşıyorum ama ses imleci hiç çıkmıyor

zeranix

zeranix

Üye
güncelleme yaptıktan sonra telefona format atınca düzeliyor bendede vardı ve ekrana dokununca çıkan ses ayarı daha çıkmayacak güncelleme ona ayar getirmiş güzelde olmuş açıkçası

emrahkln

emrahkln

Üye
    Konu Sahibi
güncelleme yaptıktan sonra telefona format atınca düzeliyor bendede vardı ve ekrana dokununca çıkan ses ayarı daha çıkmayacak güncelleme ona ayar getirmiş güzelde olmuş açıkçası

c6'da hiç format atmadım bilgi verebilir misin veya yönlendirme yapar misin

zeranix

zeranix

Üye
kardeş şöyle ki bu kod nokialar için genel bi koddur bunu arama ekranına yazınca format başlar biraz beklemen gerekiyor sonra ayarlarını yapınca takır takır kullanırsın cihazını

kod: *#7370#

emrahkln

emrahkln

Üye
    Konu Sahibi
kardeş şöyle ki bu kod nokialar için genel bi koddur bunu arama ekranına yazınca format başlar biraz beklemen gerekiyor sonra ayarlarını yapınca takır takır kullanırsın cihazını

kod: *#7370#

hafıza kartını çıkartmaya lüzum var mi peki?

burakkk97

Üye
sag alttaki uc cizgiye basip sarki sozlerini gizleye tikla :oke:

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Evet bazışarkılarda bendede öyle

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...