Belle Refresh-FP2 Müzikçalarda Şarkı Bilgileri Düzenleme Türkçe(symbian_lover-netman)

Sponsorlu Bağlantılar

Symbianizer

Symbianizer

Üye
    Konu Sahibi
Abi başka bi konu buldum Türkçeye uyarladım ama emin olamıyorum 999 gün diyince 999 gün olacakmı acaba :hmmm
Şöyle :

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
asigsasi

asigsasi

Üye
Abi başka bi konu buldum Türkçeye uyarladım ama emin olamıyorum 999 gün diyince 999 gün olacakmı acaba :hmmm
Şöyle :
sadece görsel bir mod da olabilir 1 ay dan sonra yine işlem kaydı silinmez ise mod çalışan bir hale gelir senin bunu deneyip sonucu bildirmen daha makul olur :)

• Beğen
Tepkiler: Symbianizer
Symbianizer

Symbianizer

Üye
    Konu Sahibi
sadece görsel bir mod da olabilir 1 ay dan sonra yine işlem kaydı silinmez ise mod çalışan bir hale gelir senin bunu deneyip sonucu bildirmen daha makul olur :)
sys içindeki dll leri modlu olanla değiştirdim ama hayırlısı bakalım bir ay sonra görelim :eller:Konu güncellendi mod artık Türkçe :oke:
İyi kullanımlar :)

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
mhmmtacba

mhmmtacba

Üye
abi ben bu mod işine yeni başladım gibi bişey de şimdi bu iki dosyayı nereye kopyalayacam lütfen yatdım edin

Eduardo58

Eduardo58

Üye
Yalnız telefona format atınca bilgilerini düzenlediğim şarkıların bilgileri kayboluyor. Zaten burada albüm ismi eklediğim şarkının bilgileri PC de bile gözükmüyor.
abi ben bu mod işine yeni başladım gibi bişey de şimdi bu iki dosyayı nereye kopyalayacam lütfen yatdım edin
Telefonun hackli ise XPlore ile bu iki dosyayı 'C' ana dizine atacaksın.

• Beğen
mhmmtacba

mhmmtacba

Üye
teşekkür ederim peki diğer modları nasıl yapacam kısaca anlatırmısnz ?

Symbianizer

Symbianizer

Üye
    Konu Sahibi
Yalnız telefona format atınca bilgilerini düzenlediğim şarkıların bilgileri kayboluyor. Zaten burada albüm ismi eklediğim şarkının bilgileri PC de bile gözükmüyor.
Telefonun hackli ise XPlore ile bu iki dosyayı 'C' ana dizine atacaksın.
Bende değişmedi :hmmm Ama başka telefona gönderirken bazıları eski haline geliyo ama hepsi değil belli sitelerinki değişmiyo diye düşündüm ama kafasına göre değişiyor :hmmm (nadir)
(Yeni gördüm bu arada)

• Beğen
Tepkiler: Eduardo58
salihkaraca

salihkaraca

Üye
elleriniz dert görmesin teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: Symbianizer ve Eduardo58
Eduardo58

Eduardo58

Üye
Tamam sorun benden kaynaklanıyormuş herhalde bir şarkının adını dosya yöneticisinden örnek olarak: Lana Del Rey - Ride değil de sadece Ride koyup Müzik çalardan şarkı bilgilerini düzenleme bölümünde sanatçıya lana Del Rey ve Şarkı ismi de Ride oluyor. Formattan sonra da değişmiyor. Yine çok teşekkürler şimdi sadece albüm resmini değiştiremiyorum. CoverUp u denedim ama beceremedim. :D

• Beğen
Symbianizer

Symbianizer

Üye
    Konu Sahibi
Tamam sorun benden kaynaklanıyormuş herhalde bir şarkının adını dosya yöneticisinden örnek olarak: Lana Del Rey - Ride değil de sadece Ride koyup Müzik çalardan şarkı bilgilerini düzenleme bölümünde sanatçıya lana Del Rey ve Şarkı ismi de Ride oluyor. Formattan sonra da değişmiyor. Yine çok teşekkürler şimdi sadece albüm resmini değiştiremiyorum. CoverUp u denedim ama beceremedim. :D
Sağlam tüyo eyvallah :D
Şimdi başlayalım değiştirmeye :pc: :kahve:

• Beğen
Tepkiler: Eduardo58

Üst Alt