Beklenen tarife internet meselesi

Sponsorlu Bağlantılar

blastx

blastx

Üye
    Konu Sahibi
Beklenen tarife internet meselesi
Dostlar beklenen tarifedeyim (yeni abone) paket gayet güzel ama internet su gibi avea da 1 ay dayanan 1 GB pttcell de 1 hafta dayandı sizde de sorun var mı

phasan

phasan

Üye
Kullandığın programlar bitiriyordur

phasan

phasan

Üye
Bende hiç sorun olmuyor normal gıdıyor ınternet

Cicim

Cicim

Üye
Telefonda otomatik arka planda açık olan bütün programlar internet yer hepsini kapatırsan kurtulursun mesela hava durumu facebook whatshapp messenger gibi uyugulamalar

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Telefonun Güncelleme vs Yapıyordur Sınırsız Paket Yokmu Öyle Bişey Yok Yada Güncellemeleri Kapat

blastx

blastx

Üye
    Konu Sahibi
Hepsi kontrol altinda yakında indirdiklerimle mb karşılaştırması yapacağım başka yolu kalmadı aslına bakarsanız bu şüpheli bence adamlar beklenen tarifeye 2 GB i 6 TL ye veriyor diğer tarifeler 2 GB i 29 TL ye alıyor arada fark çok fazla ben mb atışlarında bi hile var diye düşünüyorum

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Hepsi kontrol altinda yakında indirdiklerimle mb karşılaştırması yapacağım başka yolu kalmadı aslına bakarsanız bu şüpheli bence adamlar beklenen tarifeye 2 GB i 6 TL ye veriyor diğer tarifeler 2 GB i 29 TL ye alıyor arada fark çok fazla ben mb atışlarında bi hile var diye düşünüyorum
İnternet Takip Programları Var En Azından Symbianda Var Örneğin Bu Şekildede Kota Aşımı Tüketimi Elinde Olur Wpde Veri Sayacı Gibi Bir Uygulama Yokmu?

oguzalp44

oguzalp44

Üye
Kontörlü ve faturalı hatlar farklı oluyor kontörlü hatlar 100 kb bir birim harcar faturalı hatlar olduğu gibi harcar yani kontörlü hatta gir çık 100 kb gider

• Beğen
Tepkiler: phasan
blastx

blastx

Üye
    Konu Sahibi
Herşey rağmen çok memnunum 5gb+sınırsız 300/SMS 22 TL çok iyi gerçekten

• Beğen
Tepkiler: phasan
trsword52

trsword52

Üye
Bi yanlışlık olmasın sakın. 5gb olduğuna emin misin

• Beğen
Tepkiler: phasan ve kadir.ozel2
blastx

blastx

Üye
    Konu Sahibi
Eminim elbette 3 GB beklenen tarife veriyor +1gb numara taşıma hediyesi (avea dan geçerseniz vermez aynı zamanda aveadan geçişlerde taahhüt de veremiyorsunuz taahutsuz 15 TLdir tarife) ve de 1 GB sınırsız paket 10 TL beklenen tarife ücreti 12 TL dır (taahhütlü) +10 toplam 22 halihazirda kullandığım şekil bu tavsiye ederim :) herkese hayırlı kandiller :)

Son düzenleme:
phasan

phasan

Üye
Eminim elbette 3 GB beklenen tarife veriyor +1gb numara taşıma hediyesi (avea dan geçerseniz vermez aynı zamanda aveadan geçişlerde taahhüt de veremiyorsunuz taahutsuz 15 TLdir tarife) ve de 1 GB sınırsız paket 10 TL beklenen tarife ücreti 12 TL dır (taahhütlü) +10 toplam 22 halihazirda kullandığım şekil bu tavsiye ederim :) herkese hayırlı kandiller :)
Senın dogru 1 gb 12 faturalıya var

Sony Xperia M4 aqua Tapatalk ile gönderildi

trsword52

trsword52

Üye
İyiymiş o zaman. Bilgi için Teşekkürler