bedava ninja(27) metin2 çarı

Konu, 'Metin2' kısmında ALPARS™ tarafından paylaşıldı. Okunma: 16166 | Cevaplanma: 16

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Konu iptal edilmiştir...

Yazan: ALPARS™
    vasilis bunu beğendi.
  2. itemliyse bana versene :)

3. bana ver yoksa küserim :D

4. Bana verecek kaptanım. :D

5. yaw yalvarmayın ben size 40 lwl ninja verem ama sade zırhı silahı var birde 500 k bende 80 lwl ninja var neler neler var sade ona 500k aktardım verem ne yaparsanız yapın :D

6. paylaşım için saol benim başlayıyom 32 33 lwl kadar çıkartıyom bırakıyom o zaman bende sizlere veririm :sn:

7. kimse kimseye bedava günahını vermez ben de oynadım m2 ama 1 günde kasılır ne var 27 ninjada :d:

8. bilader sen bu çarı bize ver :)

9. anaaaa 27lw lık car için mı boyle tantana yaptınız sızde onun kadar ezık sınız bence

10. Hakkatten Ha Hİçmi Char Görmediniz... Alın Bakın Gözünüz Doysun...

SivasLee*q3n3RaL

--------------- Ekleme ---------------

ID:SivasLeeq3n3RaL
    Şifre:07-İO5-L67-BEAR

11. kardeş bana verebilirsin ltfen plisss

12. sizin kadar eziklerini görmedim

13. Bedavaya bırakmayın ya Burda çar satışı yapıyorlar, verin onlar satsınlar para kazanın :) Sahtekarlıkta yok. Çarı olan arkadaş sen galiba sivaslısın o sitenin sahibide sivaslı yardımcı olur sana.

14. harbiden 27 lwl çar için can atıosunuz hem çarın risk altında olmadığı ne malum

15. ya vermez ya

16. SA BEYLER BEN OYUNU BIRAKIYORUM İLK OLARAK 20 LWL ÇAR VAR İLK GİREN KAPAR KABOLD ONUCMA BEN

ID=samettepe145314
    ŞİFRE=123456samet

17. Ataberk bana werırmısın 40 lewel carı nolr mesaj olarak yolla

--------------- Ekleme ---------------

Ataberk bana verırmısın 40 lewelı mesaj olarak yaz nolrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.